Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec sprawy \"szwagrów\" policjantów

Utworzony przez szkoda, 9 września 2012 r. o 23:29 Powrót do artykułu
Aha, to znaczy, że można bezkarnie pokazać "faka" patrolowi? Czy tylko szwagier może? Szkoda słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy ze policjant popelnil blad, mam nadzieje ze wyciagnie nauczke i wiecej sie to nie powtorzy. Kazdemu nalezy sie druga szansa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrki! Co to za policjant skoro pokazuje faka kolegom z firmy! Chyba że się nosi i uważa za nie wiadomo kogo! Taka łajza to nie gliniarz tylko śmieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy napisał:
Cyrki! Co to za policjant skoro pokazuje faka kolegom z firmy! Chyba że się nosi i uważa za nie wiadomo kogo! Taka łajza to nie gliniarz tylko śmieć!
Pały to pały tam wszyscy tacy,mierny poziom wyszkolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i w prokuraturze też mają szwagrów .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
no i w prokuraturze też mają szwagrów .....
Wszyscy razem chleją na potęge.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był ostatni jego wyczyn KOMEDIANT go nie uratuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDYBY TO BYŁ SZARY CZŁOWIEK JUŻ MIAŁBY CO NAJMNIEJ POZBIERANE PARAGRAFAMI........ CZY PRAWO JEST RÓWNE DLA WSZYSTKICH ????????"??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny czlowiek mialby zniewazenie funkcjonariusz co jest karalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kontakt z "polską policją" zakończony w podobnym stylu. Ja byłem pobity, ja miałem ślady bicia policyjną pałką i pięściami przez eskortujących mnie policjantów. Policjanci nie mieli żadnych sladów uderzeń. W obawie, że będę dochodził sprawiedliwości i skarżył się na pobicie przez bandytów spod znaku policja RP, policjanci zgłosili że to ja ich pobiłem. Pomimo braku jakichkolwiek dowodów, sąd RP uznał, mnie winnym pobicia policjantów, skazał oraz kazał zapłacić odszkodowanie. Tak to już u nas jest. Polski aparat sprawiedliwości, to sitwa spod ciemnej gwiazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
44 napisał:
Miałem kontakt z "polską policją" zakończony w podobnym stylu. Ja byłem pobity, ja miałem ślady bicia policyjną pałką i pięściami przez eskortujących mnie policjantów. Policjanci nie mieli żadnych sladów uderzeń. W obawie, że będę dochodził sprawiedliwości i skarżył się na pobicie przez bandytów spod znaku policja RP, policjanci zgłosili że to ja ich pobiłem. Pomimo braku jakichkolwiek dowodów, sąd RP uznał, mnie winnym pobicia policjantów, skazał oraz kazał zapłacić odszkodowanie. Tak to już u nas jest. Polski aparat sprawiedliwości, to sitwa spod ciemnej gwiazdy.
Dlaczego bili ? Czy jesteś żydem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie został ukarany mandatem,przeniesiony został z komisariatu III w Lublinie do Wydziału Wywiadowczego bez nagany,w pewnym stopniu został awansowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...