Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec wybojów na Diamentowej, miasto przebuduje ulicę

Utworzony przez ja, 28 października 2009 r. o 11:59 Powrót do artykułu
Ciekawe kiedy wkońcu miasto zajmie się ulicą lipską bo to co tam się teraz dzieje to tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt w postaci jakichkolwiek prac na Lipskiej bedą chyba jedynie wtedy gdy któryś z kierowców wytoczy sprawę miastu o odszkodowanie .Tą ulicą nie da się ani jeździć ani chodzić. To skandal !!!. Kto jest odpowiedzialny za jej stan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby nie wyszło jak na Kunickiego ha ha ha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy ktoś sie zainteresuje wybojami np. na filaretów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIERZĘ!!!TAK JAK NIE WIERZĘ W TRASĘ ZIELONĄ. W OBWODNICĘ MIASTA...NIESTETY WSZYSTKIE TE INWESTYCJE KTÓRE OBIECALI NASI DECYDENCI MOŻNA MIĘDZY BAJKI WŁOŻYĆ I O D... POTŁUC..JEDYNIE PRYWATNY WYKONWACA COS BY ZROBIŁ(MOSTEK NA BYSTRZYCY ODDANY W 3 MIECHY!!)OD 2O LAT OD KIEDY MIESZKAM W LUBLINIE NIE ODDANO JEDNEJ CAŁEJ TRASY KTÓRA PZWALAŁABY BEZ STRESU, W NORMALNYM TEMPIE PRZEJACHAC Z PÓŁNOCY NA POŁUDNIE MIASTA CZY ZE WSCHODU NA ZACHÓD!!WSTYD I HAŃBA!!LUBLIN TO JEDEN WIELKI KOREK!!O WYJAZADACH Z LUBLINA W KIERUNKU KRAŚNIKA, KUROWA, LUBARTOWA NAWET NIE WSPOMNE!!DOBRE DROGI(JKA NA WARUNKI POLSKI!) ZACZYNAJĄ SIĘ W PROMIENIU 30 KM OD NASZEGO MIASTA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory, Proszę Państwa, wybory się zbliżają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.. bo Kunickiego ma docelowo być drogą podporządkowaną ("wewnętrzną"), zgodnie z długoterminowym planem komunikacyjnym. 2.. może i wybory się zbliżają, ale te inwestycje są w ramach corocznych remontów i budów dróg, tak jak: JanaPawła, "Nowa" JanaPawła, Nadbystrzycka, SpółdzielczościPracy, Smorawińskiego, Andersa, Grafa, Gospodarcz, Krańcowa, i jeszcze wiele innych mniejszych corocznych remontów. 3.. a ja nie wieże w zrzędących starych dzaidów i młodych nihilistów - a oni jednak istnieją ;/ Pozdrowienia dla NIEGDY-NIEZADOWOLONYCH i NIEDOWIARKÓW i dla wielu innych SMUTASÓW. Powiem Krótko - Wasze życie z takim podejściem musi być okropne. współczuje. bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś spisuje już obecne obietnice pseudoprezydenta Wasilewskiego i jego speca od kolejek linowych Fica ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję monitorowanie skrzyżowania Diamentowej z Zemborzycką. Nie sposób tam przedrzeć się na zielonym świetle na drugą stronę, o ile nie wtargnie się na siłę wprost pod koła pojazdu, wymuszając umożliwienie przejścia. Jeśli się tego desperacko nie zrobi, trzeba czekać na kolejny rzut świateł i można tak czekać do śmierci, choćby i dosłownej, bo nigdy nie jestem pewien, czy któryś mnie nie walnie. Kilka razy chamy przejechali mi niemal po palcach. Co mam do jasnej cholery robić? Zróbcie coś, na Boga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Desperat napisał:
Proponuję monitorowanie skrzyżowania Diamentowej z Zemborzycką. Nie sposób tam przedrzeć się na zielonym świetle na drugą stronę, o ile nie wtargnie się na siłę wprost pod koła pojazdu, wymuszając umożliwienie przejścia. Jeśli się tego desperacko nie zrobi, trzeba czekać na kolejny rzut świateł i można tak czekać do śmierci, choćby i dosłownej, bo nigdy nie jestem pewien, czy któryś mnie nie walnie. Kilka razy chamy przejechali mi niemal po palcach. Co mam do jasnej cholery robić? Zróbcie coś, na Boga!
nie można przejść na pasach na skrzyżowaniu Diamentowej z Energetyków przy wieżowcach czy z Olszewskiego bo jak wylecą z Diamentowej zza zakrętu od strony Zemborzyckiej to dopiero zwalniają przed radarem koło LIDLA-może światła w tym miejscu bo były już wypadki nawet śmiertelne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zapowiedź przetargu na wykonanie dokumentacji przebudowy zdegradowanej ulicy jest sensacją w gazecie, a emocje tym wywołane są takie jw. to z nami mieszkańcami Lublina jest niedobrze. Remonty ulic to ciągły, bez końca, obowiązek zarządzającego drogami w mieście. OBOWIĄZEK a nie jakieś desperackie akcje przedwyborcze. Dotyczy to każdego kto chce być prezydentem miasta. Ileż to głównych ulic nie nadaje się do jazdy, że wspomnę oprócz wymienionej wyżej Filaretów, Kraśnicką od Orkana na południe, Armii Krajowej, Smorawińskiego od Kompozytorów Polskich do Sp. Pracy, Monte Cassino na LSM itd. itp. Wertepy na ulicach to koszty, które w skali masowej trudno zliczyć gdy rzecz idzie o eksploatację i żywotność samochodów, w tym, niekiedy obciążonych ponad miarę pojazdów miejskiej komunikacji. Przy ograniczonych środkach finansowych z czym mamy obecnie do czynienia, miasto, takie jak Lublin, powinno rocznie solidnie remontować około 2 km ulic w cyklu: pierwszy rok - dokumentacja, przetarg na wykonanie robót zimą, wiosną następnego roku start do robot budowlanych. TYLKO TO KTOŚ MUSI ZAPLANOWAĆ. KTO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...