Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec z rodzeniem po ludzku. Ministerstwo zmienia przepisy. Tysiące kobiet protestują

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2016 r. o 19:11 Powrót do artykułu
chcecie 500+ to się słuchać. Wy macie rodzić i nic nie mówić, chcecie tak jak kiedyś mieć po 4-8 dzieci to tak jak kiedyś kobiety nie miały prawa mieć głosu tak że macie tak jak kiedyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie kobiety rodzić teraz po pisowsku najlepiej w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda kolejna decyzja pis jest gorsza i coraz bardziej łamiąca nasze prawa. Rząd pis nas oszukal mówiąc o dobrej zmianie. Miałem jakąś nadzieję na ta zmianę dzis uważam że ten rzad trzeba obalić. Nastepnym razem glosuje na razem albo sld.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten oczywiscie anty PIS artykul jest na takim samym poziomie jak komentarze wypowiadajacych sie pod nim osob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja urodziłam już trzy córki wszystkie w szpitalu przy lubartowski. Przy żadnym z tych porodów nie towarzyszył mi nikt bo położne nie pozwoliły. Teraz rodze w maju i miałam nadzieję że chociaż teraz sie uda aby mąż był przy mnie bo jestem pewna że lepiej i pewniej bym się czuła. To co dzieje sie w tym kraju to kompletna porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słusznie. Lewactwo wymyśliło coś, co przeszkadza lekarzom, położnym, innym pacjentkom i zagraża sterylności sali porodowej. Chce mieć któraś widownię, niech rodzi w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy tych z pisu dopadnie reka sprawiedliwosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy tych z pisu dopadnie reka sprawiedliwosci - Ciebie już dopadła kodziarzu - możesz tylko ponarzekać na łamach takiego brukowca jak Sztandar Ludu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z psem do cholery. .kiedy wreszcie ludzie się obudzą i wywalą na pysk tych s***......eli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sami rodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja. Porodówka to nie jest miejsce godne mężczyzny. Tylko tam przeszkadzali i krępowali inne kobiety. Połowa lub więcej facetów chodziła po oddziale pijana. Wiem co mówię bo pracuję na Biernackiego i bywam codziennie na Lubartowskiej. Normalny facet nigdy tam nie pójdzie, łaziły tam różne ofermy i niemoty przeszkadzając lekarzom i personelowi. Zagląda taka ofiara jak szpak w pi*** i wydaje mu się że on tam jest do czegokolwiek potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzącej kobiecie facet jest potrzebny jak rybie rower.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital to nie burdel, żeby się faceci za dupami rozglądali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja urodziłam już trzy córki wszystkie w szpitalu przy lubartowski. Przy żadnym z tych porodów nie towarzyszył mi nikt bo położne nie pozwoliły. Teraz rodze w maju i miałam nadzieję że chociaż teraz sie uda aby mąż był przy mnie bo jestem pewna że lepiej i pewniej bym się czuła. To co dzieje sie w tym kraju to kompletna porażka
ja pieprzę, czwarte dziecko, baby są nie do zarąbania przez chłopów, a tu mamy takie bezobocie i biedę w kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRL Bis Szkoła jak w PRLu, sądy jak w PRLu, jedyna słuszna władza jak w PRLu, Wiadomości jak Dziennik Telewizyjny, a teraz jeszcze nawet rodzenie jak w PRLu. Zaje..sta zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bardzo słusznie. Lewactwo wymyśliło coś, co przeszkadza lekarzom, położnym, innym pacjentkom i zagraża sterylności sali porodowej. Chce mieć któraś widownię, niech rodzi w domu.
masz rację, chcą wywalać dalej cipę przy chłpowie to w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś to głośno powiedział: faceci wypier dalać z porodówki. To nie dla was miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Nie chcę świecić ci pą przed facetem własnym ani obcym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu na lubartowskiej nigdy nie było porodów rodzinnych, a po pobycie żony na patologji ciąży nie chciał bym aby moje dziecko się tam urodziło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dacie w kieszonkę lekarzowi to wszystko załatwi, spoko, będzie szacunek , jak się da to się da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...