Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec ze zmianą czasu? Lubelscy posłowie o pomyśle PSL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2017 r. o 12:33 Powrót do artykułu
do 2025 r. na pewno zapadnie jakaś decyzja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czego nie lubię bardziej: peeselowców czy zmiany czasu? Raz w życiu ich popieram - nie wiem czy w całej Polsce zrezygnują ze zmiany czasu, ale opanowana przez nich Polska Wschodnia na pewno tak.. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl czy zsl?Bo już się gubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo PSL popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ZSL-owy byli przez 8 lat współrządzenia z PO? Wtedy im zmiana czasu nie przeszkadzała. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł świetny. Polska ma najmniej światła słonecznego przez idiotyczne umieszczenie w podstawowej strefie czasowej. Niestety - pomysł bez szans na powodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat na naszej długości geograficznej czas zimowy jest tym "prawdziwym", a nie czas letni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby PSL nadrabiał straty...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem żeby nie było zimna czasu widzie coś mądrego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli już to tylko pozostawienie czasu letniego, A NIE zimowego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na terenie Polski bardziej naturalny jest czas zimowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki nie mogą niczego zmienić w polityce, to chociaż czas zimowy chcą zlikwidować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważcie szanowni dyskutanci, że godzina 18 w Polsce nie przypomina 18 we Francji. Więc unioniści na to nie pozwolą a PSL chce koniecznie zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lato wydłużyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie może nie znam, ale może mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób poprzez zmiane czasu oszczędza się energie? Duzo wcześniej robi sie ciemno, więc też wrześniej zapala się światła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak zgody na zmianę czasu, ale z tzw. "zimowego" na "letni". To na wiosnę w sztuczny sposób przechodzimy na czas wschodnioeuropejski. Czas środkowoeuropejski to czas "zimowy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE...PRZY CZASIE ZIMOWYM ŚPIMY GODZINE DŁUŻEJ I JEST TO PRAWDZIWY CZAS DLA NASZEGO REGIONU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja dobrze widzę? PSL ma głos?! Przecież od wojny PSL jest we wszystkich władzach, więc skąd nagle taka aktywność? Przed wyborami? Fałszywe towarzystwo, jak żadne inne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko czas zimowy !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostawić właściwy czas taki który był zanim zaczęto wprowadzać zmiany czasu dwunasta ma być w południe, a dzieci powinny chodzić do szkoły wyspane, biorąc pod uwagę zdrowie Polaków melatonina wytwarza się w godzinach w których wielu z nas musi już pracować lub w drodze do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...