Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs na Podzamcze wygrali architekci z Gliwic

Utworzony przez obywatel, 30 stycznia 2012 r. o 15:02 Powrót do artykułu
gratuluję zwycięzcy ... a, za rok lub dwa - kolejny konkurs na Podzamcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa perony przesiadkowe, bo - jak powiedział dziś wicemarszałek Sobczak - "publiczna komunikacja autobusowa to przeżytek"? No tak, wszyscy będziemy latać. Ze Świdnika do Białej, stamtąd do Niedświawy, a potem do Chełma, Zamościa i Dęblina. Po co nam dworce i autobusy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekty studentów były dużo lepsze ;p i jakoś nie widać żeby uwzględniono lokalizację carskiego zdroju ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadam, 135. konkurs na zagospodarowanie Podzamcza uznaje się niniejszym za rozstrzygnięty, ale "moja woda mi powiedziała", że będą następne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt bardzo fajny ,chociaż 3 jest zdecydowanie wizjonerski i nowoczesny.Nie wiem dla czego nie został wybrany ,może nie tylko dla tego że nie byłoby stać na takie wykonanie ale może ten styl nie do końca wkomponowałby się z zabytkową architekturą ....ale kładka łącząca wzgórze Czwartek z Zamkiem - Genialne !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...