Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tych naćpanych gównojadów to policja powinna od razu na miejscu zastrzelić. Po co ścierwa mają chodzić po tym świecie i oddychać naszym powietrzem? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych naćpanych hmm no ok ale 55 trupów to trochę dóżo jak na jedną noc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku rządzi  tobą taki egoizm i nienawiść że wżyciu nie osiągniesz spokoju ducha, idź wspierać babilon zarabiaj pieniądze a ludzi szczęśliwych i dobrych zostaw w spokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku rządzi  tobą taki egoizm i nienawiść że wżyciu nie osiągniesz spokoju ducha, idź wspierać babilon zarabiaj pieniądze a ludzi szczęśliwych i dobrych zostaw w spokoju...
będziesz tak pier... o babilonie i spokoju ducha, aż ci taki "spokojny" rozjedzie matkę czy z dziecka kalekę zrobi... Znalazł się zielony cwaniaczek, zero odpowiedzialności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM I NAĆPANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!Wielka szkoda, że się te wszystkie pijane i naćpane śmiecie nie zabiły! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana i ćpająca hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach; czego wszystkim takim degeneratom za kierownicą z serca życzymy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych naćpanych gównojadów to policja powinna od razu na miejscu zastrzelić. Po co ścierwa mają chodzić po tym świecie i oddychać naszym powietrzem? 
Też jestem za bezwzględnym, surowym karaniem tych pijanych i naćpanych szoferów. Ale ty NARODOWIEC przejawiasz faszystowskie poglądy. Was dopuścić do władzy to uruchomili byście obozy koncentracyjne. Wieszali byście na latarniach wszystkich kto jest przeciw wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem za bezwzględnym, surowym karaniem tych pijanych i naćpanych szoferów. Ale ty NARODOWIEC przejawiasz faszystowskie poglądy. Was dopuścić do władzy to uruchomili byście obozy koncentracyjne. Wieszali byście na latarniach wszystkich kto jest przeciw wam.
Nie wszystkich !!  tylko komuchów,konfidentów i różnej maści pachołków Moskwy !! masz czystą  du pę  to możesz spać spokojnie, Aby Polska była Polską !!  Nikt za nas tego nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura i Propaganda Sukcesu !!! Przez obydwa dni "krążyłem" w pobliżu naszych jezior "łęczyńskich" i Policji jak na lekarstwo było... Tereny Radzynia i Opola to jeszcze nie wszystko... Poza tym: co bardziej "zapobiegliwi" mają komórki i CBRadia i nie dadzą się złapać. Hamstwo na drogach jest coraz większe -zwlaszcza w pobliżu jezior. Chyba już najwyższa pora zakupić videoRejestrator i "nieco" przeplewić to Nieszczęsne Towarzystwo ! Niestety: możecie mnie nazywać "konfidentem" czy jak tam chcecie -ale zdrowie/życie/bezpieczeństwo na drodze moje i moich najbliższych jest dla mnie najważniejsze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...