Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koparka zniknęła z Zalewu Zemborzyckiego

Utworzony przez TW Jurek, 29 kwietnia 2009 r. o 16:44 Powrót do artykułu
Pewnie ktoś ją ukradł hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprostu wlasciciel koparke zabral,bo za duzo bylo komentarzy na ten temat.Pod oslona nocy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie to złomiarze zainteresowali sie koparką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan JAN konfident! Zobaczył, zapamiętał, doniósł! Powinien takiego trafić szlag, to są właśnie zlewki po SB, Pan JAN jest tego doskonałym przykładem. Do piachu z Panem Janem Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że ta cała sytuacja nie zdarzyła się nad Zalewem Zemborzyckim tylko nad Zalewem Zembrzyckim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN PAN JAN TO MUSIAŁ PRZEJŚĆ NIEZŁĄ SZKOŁĘ DONOSZENIA, BO MA WPRAWĘ. TYLKO NIE MA KOMU DONOSIĆ I WYBRAŁ SOBIE GAZETKĘ LUBELSKA. TYLKO ZAPOMNIAŁ ŻE TO NIE JESTJUZ "SZTANDAR LUDU" ORGAN KW PZPR W LUBLINIE A DZIENNIK WSCHODNI TAK SIĘ ZAKAMUFLOWAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noooooo gratulacje gazecie ale wiadmość. Gratulacje teraz wiem że warto zatrudniać "dziennikarzy" ale news.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jan, to niewyżyta konfitura...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dziwakiem i "donosicielm" bo wkurza mnie wszechobecne w Lublinie chamstwo, syf, bałagan, psie gówna w piaskownicach, menelstwo popijające na placach zabaw, zajmowanie miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych, worki smieci wyrzucane nad bystrzycą, stare opony i lodówka gnijące w Czerniejówce. Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odpuszczać brudasom zaśmiecającym Lublin! Wszędzie śmiecie, puszki, zdewastowane przystanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa Polska napisał:
Pan JAN konfident! Zobaczył, zapamiętał, doniósł! Powinien takiego trafić szlag, to są właśnie zlewki po SB, Pan JAN jest tego doskonałym przykładem. Do piachu z Panem Janem Pozdrawiam:)
Jeżeli nie będzie ludzi, którym zależy na wyglądzie miasta, to będziemy życ jak na wysypisku w Rokitnie. A na wierzchu będzie demokracja, gdzie jest wszystkim i wszystko wolno. Czy tak chcecie ŻYĆ?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiadmość napisał:
Noooooo gratulacje gazecie ale wiadmość. Gratulacje teraz wiem że warto zatrudniać "dziennikarzy" ale news.
Ponownie stajemy w obronie Dziennika. Może nie był to NEWS ale news to był! Nie pisaliśmy o tym, bo ta informacja do nas nie dotarła. Jak znajdziesz porzucony wrak malucha na parkingu za ratuszem, to zapraszamy do nas, chętnie to opiszemy, obfotografujemy i sfilmujemy :-) A co do wypowiedzi na temat "pana jana", to donosy kojarzą nam się raczej z wywlekaniem spraw osobistych albo rodzinnych, a nie z problemami ogólnymi poruszanymi przez tego pana. pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...