Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LLE............i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co gorsze: LLE czy LLB?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe jechala w strone lublina:) dobre:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi brakuje tutaj LKR ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba....i tyle w ramach komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze to jest LZ i LKR a potem oczywiście LLB powinni jeździć furmankami po polu a nie samochodami po szosie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam ze jestem z lublina smigam na Lu pracuje w wawie i wiem ze to samo mówi sie o kierowcach z Lu w wawie takze kultury wiecej panowie bo kazde ostrze ma dwa konce jak to mowia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edwardzie drogi!!! Te swoje durnowate teorie zostaw łaskawie sobie i w ramach samokontroli spójrz na siebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LLE, widać po rejstracji, że to kolejny górniczy wyczyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward ty buraku - z Koniuch pochodzisz i piszesz że LZ itd. .... furmankami mają jeździć?? Popatrz w lustro i.... zjedz big zestaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jeżdżę LPA i dobrze mi z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadąc w stronę Lublina zderzyła się z ciężarówką i wjechała na przeciwległy pas al. Tysiąclecia... to zdanie mnie rozbroiło. Przecież Tysiąclecia jest w Lublinie, więc nie mogła jechać w stronę Lublina, skoro już w nim była. haah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na L0 ***** i co z tego? Dzis byłem w Warszawie i takich buraków za kierownicą, jak tam to w Lublinie niewielu widzę, chociaż dziadostwo mnie wkurza. Wiecie co- a mi najbardziej szkoda tej psiny przerażonej w bagażniku. Durna baba ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tej kobiety z Lubartowa a psa jeszcze bardziej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale i tak najgorsi są LLU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafaello napisał:
Ale i tak najgorsi są LLU!!
każda rej jest wpożo dopuki pech człenia nie dopadnie a mnie zastanawia jak się zderzyła z ciężarówką to by miała rozwaloną maskę z przodu a ta macha jest cała tylko tył rozbity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie wszystkie rej są wporzo najgorsze są te LC i LCH to są dopiero buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EEE tam..... LWL i LHR przodują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...