Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korona czeka na Lubelską Miss Studentek 2013

Utworzony przez Wpisz swoje imię, 22 maja 2013 r. o 12:20 Powrót do artykułu
uuuu będzie szał pał!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie one ładne...nie jestem zazdrosnym pasztetem, jestem facetem, blondynka ma twarz jak hmmm...trudno okreslic, zeby nie obrazic. Prowincja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarna zajebista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydkie te panie coś. Ale też ładna będzie się bardziej ceniła i nie weźmie udziału w takiej poniżającej imprezie. Co do czarnej- rozumiem,że może komuś się podobać, bo o gustacj się podobno nie dyskutuje, ale wrednie wygląda. Nie umówiłbym się z nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waliłbym po same orzechy.............aż by prukały ze szczęścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym dał tej czarnej finał na twarz i w ustach.Ta z lewej mogłaby asystować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ta w niebieskim otworzyla buzie jak karp potrzebujacy oddechu? Ani to ladne ani zdrowe Kicz w najlepszym wydaniu, ....i taka dziunia dostaje Mgr. przed nazwiskiem i jest któś i to na pol gminy .....a w glowie siano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
ja bym dał tej czarnej finał na twarz i w ustach.Ta z lewej mogłaby asystować.
Możesz sobie pomarzyć, pusty, bezrobotny trollu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he, niech czeka, niech czeka:) http://www.parkingpyrzowice.org/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
logarius vixenus totem napisał:
Dlaczego ta w niebieskim otworzyla buzie jak karp potrzebujacy oddechu? Ani to ladne ani zdrowe Kicz w najlepszym wydaniu, ....i taka dziunia dostaje Mgr. przed nazwiskiem i jest któś i to na pol gminy .....a w glowie siano
Ciekawe jaką zawartość ma twoja głowa?.. Jak masz jakies kompleksy to lecz je u psychiatry, to najlepsze miejsce dla Ciebie. Przykro mi, że Bozia ani umyslu ani urody nie dala, łączymy się z Tobą w bólu. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"stworzenie sobie jakiejś alternatywy do kariery zawodowej" Alternatywę tworzy się DLA czegoś, pomijając juz nawet ową "karierę zawodową" Ale studiowałem za starych czasów, kiedy nie było jakichś Wincentych Polów, Wuespeia itp Wyższych Szkół Prania i Gotowania. Zatem - mogę się mylić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszlublin napisał:
waliłbym po same orzechy.............aż by prukały ze szczęścia
Przykre, że nie możesz sobie znaleść nikogo kto by pozwolił Ci wykorzystać te orzechy. Nieprzydatne elementy się likwiduje. Adres placówki? No cóż, życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...