Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kościół przy Krakowskim Przedmieściu zmieni kolor. Ruszyły prace

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2017 r. o 09:30 Powrót do artykułu
Szczerze coś w tym jest. Implementacja zmian w architekturze Staromiejskiej, oraz Śródmiejskiej Lublina, jest skrzętnie planowana i wykonywana przez wiele współpracujących zespołów specjalistów. Spostrzegłem, że jestem w stanie odróżnić przedziały czasu kiedy ktoś wykonał swoje zdjęcia w Lublinie, właśnie po kolorach budynków i budowli, które dość regularnie w odstępach kilku lat się zmieniają. Po pewnym czasie zakres zmian w oprogramowaniu firmware miasta jest tak zauważalny, że można nazwać to całkiem nowym Releasem. Jak np. po odnowieniu fasady Zamku Lubelskiego, czy wdrożeniu nowego Placu Litewskiego... Czy turyści i goście przybędą ponownie po aktualizację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kolor?? karminowy albo cynobrowy ?? a co to za cholera?? kolory to czerwony, zielony, niebieski, żółty dodatkowo czarny i biały. Równie dobrze można by powiedzieć, że elewacja zostanie pomalowana na JAKIŚ kolor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karminowy i cynobrowy to odcienie czerwonego daltonisto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b] szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11 [/b] [b] resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura. [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11 resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Karminowy i cynobrowy to odcienie czerwonego daltonisto!
Daltonista nie rozróżnia kolorów a jak sam napisałeś\napisałaś to jest odcień. Jeśli wiesz, że to odcienie czerwonego karminowy i cynobrowy to niestety coś jest z tobą nie wporządku ...  No chyba że oszukiwałeś\oszukiwałaś i wikipedia podpowiedziała:) to wtedy spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł wydaje się ciekawy.Szkoda,że nie zamieszczono symulacji komputerowej (a z pewnością taka była robiona) wyglądu kościoła po nadaniu mu nowych barw.Zamieszczona akwarelka to trochę mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Watykan im nie dofinansowuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto wywala kilkadziesiąt tysięcy na pomalowanie kościoła, ale urzędnicy twierdzą, że nie mogą przemalować szpecącego całe miasto centrum onkologii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to miło że w Polsce dba się o kościoły, szczególnie te zabytkowe. Nie to co we Francji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Po odmalowaniu elewacji, w trójkątnej cześci muru od frontu, pod krzyżem pojawiło się OKO w Trójkącie- jak każdy zapewne wie, jest to symbol masonów, iluminatów itp. Kto na to wydał zgodę? Czyżby konserwator zabytków p. Hubert Mącik? Prześledziłam wiele starych zdjęć i na żądnym tego znaku nie było....Skoro odnowa elewacji miała odbywac się na wzór VXIII w. i XIX wiecznego wyglądu budowli skąd tak hańbiąca ozdoba??? Przyznam, że byłam w szoku gdy zobaczyłam budynek po zakończeniu remontu. Moim zdaniem jest to skandaliczne, kościół powinien być kościołem, miejscem obcowania z Bogiem i tylko Krzyż i święte obrazy i malowidła powinny go zdobić, a nie jakieś symbole satanistyczne. Będę tę sprawę badaćczy nie nastąpiło tu jakieś zafałszowanie i jak będzie trzeba nagłośnię to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...