Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koszmar na Filaretów. Gigantyczne korki (zdjęcia)

Utworzony przez Wytłumaczy mi ktoś ten aka, 19 września 2013 r. o 08:59 Powrót do artykułu
Jeszcze gorzej jest podjechać z ul. Filaretów jadąc od Nadbystrzyckiej w stronę ZUS. Korek zaczyna się na wysokości ul. Magdy Brzeskiej. Na zielonym świetle przejeżdża pięć aut.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryzys.... każdy ma po 2 samochody w domu, wszędzie jeździ, ale płacze jaka to bieda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwiej stanąć z radarem w miejscu gdzie nigdy nie ma wypadków na wyjeździe z miasta niż pokierować ruchem :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wystarczyłoby wyłaczenie świateł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYŁĄCZYĆ ŚWIATŁA NA RONDZIE POD ZUSEM I NA RONDZIE POD LECLERKIEM!!! DOPIERO WTEDY RUSZY WSZYSTKO!!! JAKBY COŚ NIE ZADZIAŁAŁO WTEDY TRZEBA ŚCIĄGNĄĆ POLICJĘ DO KIEROWANIA RUCHEM!!! CZY W URZEDZIE NIKT NIE MYŚLI???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadać,krytykować,marudzić - ale jeździć każy chce lepszymi drogami. Dajcie im zrobić to co mają do zrobienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opady od rana  pada a lubelscy malkontenci chcą żeby Pan Polcjant stał na chłodzie i deszczu i ruchem dyrygował .... ot zachcianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać kilkanaście samochodów osobowych. W większości pewnie tylko kierowca. A gdyby tak każdy z nich przesiadł się do autobusu, korek byłby krótszy o kilkanaście samochodów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w cywilizowanym kraju sluzby by sie dogadaly sluchajcie zamykamy ulice bo remont pokuierujcie ruchem bo zapewne beda korki a w badziewiolandii wyglada to tak o kurde patrzcie korek sie zrobil nie wiadomo skad moze by tak pokierowac ruchem... dobrze ze rowery jada a nie stoja hiihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie..swiatla tylko przeszkadzaja. Jak dla mnie wszystkie ronda na zana nie powinny miec swiatel. Bardzo by to uplynnilo ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że wczoraj nie nagłośniono tego faktu, bo dzisiaj mało kto wiedział co go czeka w drodze do pracy.... KOSZMAR. Ludzie na przystanku czekali na autobus na ul. Filaretów też nie było żadnej informacji nawet na przystankach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać kilkanaście samochodów osobowych. W większości pewnie tylko kierowca. A gdyby tak każdy z nich przesiadł się do autobusu, korek byłby krótszy o kilkanaście samochodów...
 
Na zdjęciu widać kilkanaście samochodów osobowych. W większości pewnie tylko kierowca. A gdyby tak każdy z nich przesiadł się do autobusu, korek byłby krótszy o kilkanaście samochodów...
Tru tru... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opady od rana  pada a lubelscy malkontenci chcą żeby Pan Polcjant stał na chłodzie i deszczu i ruchem dyrygował .... ot zachcianki.
  Od tego on jest żeby stać na chłodzie i deszczu i dyrygować ruchem, za to bierze pieniądze z podatków, które ja uiszczam, nie kradnę, nie oszukuję tylko płacę bo taki jest mój zasrany obowiązek, a jego zasranym obowiązkiem jest stać na chłodzie i deszczu i dyrygować. Łapiesz Czajniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać kilkanaście samochodów osobowych. W większości pewnie tylko kierowca. A gdyby tak każdy z nich przesiadł się do autobusu, korek byłby krótszy o kilkanaście samochodów...
 
Na zdjęciu widać kilkanaście samochodów osobowych. W większości pewnie tylko kierowca. A gdyby tak każdy z nich przesiadł się do autobusu, korek byłby krótszy o kilkanaście samochodów...
  Jeśli pozwolisz mi palić w autobusie i zapewnisz mi ruchome biuro gdzie mogę rozłożyć stertę papierów, to może...  A tak to się bujaj z swoimi autobusami dzieciaku co z tylko z plecaczkiem jeździsz do szkoły. Lepiej przesiądź się na rower.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Jeśli pozwolisz mi palić w autobusie i zapewnisz mi ruchome biuro gdzie mogę rozłożyć stertę papierów, to może...  A tak to się bujaj z swoimi autobusami dzieciaku co z tylko z plecaczkiem jeździsz do szkoły. Lepiej przesiądź się na rower.  
  Wyluzuj majty, pracoholiku, człowiek ma 100% racji: a że Ty żyjesz w stresie, palisz rakotwórcze papierosy, robisz śmietnik z samochodu nazywając go "ruchomym biurem", masz nieporządek w rzeczach nie mogąc wyselekcjonować niezbędnych do wzięcia do plecaczka oraz nie potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem aby wygospodarować pół godziny na dojazd do roboty komunikacją publiczną lub uczynić zdrowiu zadość, idąc do roboty spacerkiem lub jadąc na rowerze - bardzo Ci współczujemy, tyraj dalej, godnej emerytury i tak nie dostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać kilkanaście samochodów osobowych. W większości pewnie tylko kierowca. A gdyby tak każdy z nich przesiadł się do autobusu, korek byłby krótszy o kilkanaście samochodów...
  A ja widzę że autobusy na zdjęciach też są prawie puste. To po co jeżdżą i zajmują miejsce na 3-4 samochodów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widzę że autobusy na zdjęciach też są prawie puste. To po co jeżdżą i zajmują miejsce na 3-4 samochodów ?
  1 przeciętny autobus = max. 80 osób   1 przeciętny samochód = max. 5 osób   80 / 5 = 16   1 przeciętny autobus = 16 przeciętnych samochodów   mówisz że jeden bus zajmuje miejsce dla 4 aut?   4 auta = 20 osób   aby zabrać 80 osób trzeba 16 aut, to jest miejsce dla 4 busów, to jest 320 osób zamiast 80, czyli jedna czwarta czyli korek zamiast 400 m będzie miał 100 m. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jak sobie radzą lubelaki z wyłączonymi światłami na rondzie. Nie od dziś przecież wiadomo, że boją się tego tak samo, jak tramwajów w stolycy...   O kolizję nie trudno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WOLNO UKŁADAĆ NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH W DESZCZ I NA WILGOTNYM PODŁOŻU !!! Później zdziwienie, że nawierzchnia jest nietrwała, odkształca się itp. Wykonawca robót i inspektor nadzoru (ZDiM) do raportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że wczoraj nie nagłośniono tego faktu, bo dzisiaj mało kto wiedział co go czeka w drodze do pracy.... KOSZMAR. Ludzie na przystanku czekali na autobus na ul. Filaretów też nie było żadnej informacji nawet na przystankach!!!
jak nie było? Nawet na rozkładach jazdy była trasa... na żółto!!! Wystarczy się trochę rozejrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...