Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powstały w Polsce instytucje o nazwie "rodzina zastępcza",niektóre z nich to siedliska upokorzenia,wykorzystywania i.t.d. Często odbierają sądy dzieci rodzinom biednym,umieszczając je w tych rodzinach za duże pieniądze.Ja się pytam - Dlaczego k....wa nie wspomoże się tych biednych, a dzieci pozostałyby w swoich rodzinach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hgkdjhbdhi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tak samo odebrali dzieci do adopcji z powodu chwilowego braku prądu w domu. Gdzie Sędzia Kuryłowicz ze Świdnika ograniczyl mi prawa do dzieci starszych i umieścił w placówkach i włożył mi niewydolność wychowawcza a do najmłodszych dziewczynek pozbawił mnie praw i teraz dzieci są w adopcji gdzie zostały na dodatek rozdzielone. Zostalalam uznana za złodzieja bo kradlam prad , niewydolna matką wzamian za to otrzymała cierpienie, i bol w serduszku utraty dzieci. Jeśli ktoś miał podobna sytuacjie z Sadem w swidniku proszę o kontakt bo teraz zostałam sama z tym cierpieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować sądy a wprowadzić samosądy. W POlsce sądy są wypaczeniem sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest masz racje nie ma sprawiedliwosci w polsce wspolczuje bardzo I mam nadzieje ze odzyskasz jeszcze kiedys swoje szczescia:)Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im dzieci potrzebne tylko dla kasy,którą otrzymywali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys wsi Szerokie.Kto im dał te dzieci też powinien iść do więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie cz dalej powinien byc soltysem, dziennikarz powinien zadzwonic do gminy konopnica o komentarz w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z. dalej pracuje z młodzieżą jako komendant OSP Szerokie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszczerstwa bez dowodów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tak samo odebrali dzieci do adopcji z powodu chwilowego braku prądu w domu. Gdzie Sędzia Kuryłowicz ze Świdnika ograniczyl mi prawa do dzieci starszych i umieścił w placówkach i włożył mi niewydolność wychowawcza a do najmłodszych dziewczynek pozbawił mnie praw i teraz dzieci są w adopcji gdzie zostały na dodatek rozdzielone. Zostalalam uznana za złodzieja bo kradlam prad , niewydolna matką wzamian za to otrzymała cierpienie, i bol w serduszku utraty dzieci. Jeśli ktoś miał podobna sytuacjie z Sadem w swidniku proszę o kontakt bo teraz zostałam sama z tym cierpieniem.
Zagladnij na facebook, I wpisz Katarzyna Balut, to jest strona o uprowadzonych przez sedziow dzieciach, znajdziesz duzo zyczliwych ludzi...Pani Katarzynie tez uprowadzono trojke dzieci z idiotycznych powodow, walczy o nie.. Zglos tez sprawe do europosla Janusza Wojciechowskiego z Duda Pomoc. On takimi sprawami sie zajmuje .Nie poddaj sie !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci mu zabrali, to nie ma dziwne do własnej matki szacunku nie ma a co mówić do cudzych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 15 lat za znęcanie się nad dziećmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tak samo odebrali dzieci do adopcji z powodu chwilowego braku prądu w domu. Gdzie Sędzia Kuryłowicz ze Świdnika ograniczyl mi prawa do dzieci starszych i umieścił w placówkach i włożył mi niewydolność wychowawcza a do najmłodszych dziewczynek pozbawił mnie praw i teraz dzieci są w adopcji gdzie zostały na dodatek rozdzielone. Zostalalam uznana za złodzieja bo kradlam prad , niewydolna matką wzamian za to otrzymała cierpienie, i bol w serduszku utraty dzieci. Jeśli ktoś miał podobna sytuacjie z Sadem w swidniku proszę o kontakt bo teraz zostałam sama z tym cierpieniem.
Dzieci nie odbieraja za chwilowy brak prądu kobieto więc nie pisz bzdur.Poza tym już wcześniej Twoje dzieci musiały mieć kuratora a Ty zapewne dostawałaś pisma że coś jest nie "halo".Mojej koleżance też odebrali dzieci,niby nie piła,w miare dzieciaki czyste i najedzone.Niestety sad się dowiedzial,że w domu są ciągle same a jedzenie i ubrania mają dzięki babci.Dzieci mamę kochały ale same nie wiedziały,że odpowiadając w szkole na pytania co jedzą w domu,gdzie maja kanapki itd.kręcą na siebie bat.Ich mama nie pracowała,ojciec poszedł w świat i kasy nie miała więc rodzice jej pomagali i opieka.Na jedzenie ciągle jej nie starczało i na przybory do szkoły za to na fajki i kawę zawsze miała-tego nie mogło zabraknąć.Teraz dzieci już od 5 lat sa w bidulu a ta sprawiła sobie kolejne dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tak samo odebrali dzieci do adopcji z powodu chwilowego braku prądu w domu. Gdzie Sędzia Kuryłowicz ze Świdnika ograniczyl mi prawa do dzieci starszych i umieścił w placówkach i włożył mi niewydolność wychowawcza a do najmłodszych dziewczynek pozbawił mnie praw i teraz dzieci są w adopcji gdzie zostały na dodatek rozdzielone. Zostalalam uznana za złodzieja bo kradlam prad , niewydolna matką wzamian za to otrzymała cierpienie, i bol w serduszku utraty dzieci. Jeśli ktoś miał podobna sytuacjie z Sadem w swidniku proszę o kontakt bo teraz zostałam sama z tym cierpieniem.
  e, to w naszym mieście winni zabrać wszystkim dzieci, bo w sobotę z powodu awarii na chwilę było wyłączone światło, takie bajki jak opowiadasz, ze za chwilowy brak prądu zabierają dzieci to możesz im wcisnąć, ale tylko tym małym bo starsze nie uwierzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
soltys wsi szerokie, szef mlodzuezowej grupy ochotniczej strazy pozarnej w szerokiem pytanie czy z takimi oskarzeniami powinien pelnic te funkcje
Jak taki sku*** syn pokazuje się ludziom na oczy?Przecież powinni ich tam zlinczować,albo tak dokuczyć szmatławcom żeby sami spieprzali ze wsi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstały w Polsce instytucje o nazwie "rodzina zastępcza",niektóre z nich to siedliska upokorzenia,wykorzystywania i.t.d. Często odbierają sądy dzieci rodzinom biednym,umieszczając je w tych rodzinach za duże pieniądze.Ja się pytam - Dlaczego k....wa nie wspomoże się tych biednych, a dzieci pozostałyby w swoich rodzinach???
  to ja pieprzę, rzucam pracę i też chcę za darmo, po wuj mam pracować i nocami gotować, prać, sprzątać itp.a tak, w dzień zrobię w domu natomiast w nocy zrobię kolejne dziecko a państwo tj. podatnicy mi dadzą za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, to w naszym mieście winni zabrać wszystkim dzieci, bo w sobotę z powodu awarii na chwilę było wyłączone światło, takie bajki jak opowiadasz, ze za chwilowy brak prądu zabierają dzieci to możesz im wcisnąć, ale tylko tym małym bo starsze nie uwierzą.
W sądach nazywa się to-nie udolna wychowawczo.Prawda jest taka że tam gdzie naprawdę trzeba zabrać dzieci ,to nikt się nie interesuje!!!A gdzie jest bieda,zamiast pomóc zabierają dzieci do takich właśnie rodzin zastępczych!!!Rodzina zastępcza ma miesięcznie 1800-2400zł na jedno dziecko.Zależy od województwa.Biorą kasę mają kogo bić i poniżać jak mają zły dzień.Ala jakby wyroki na takich zwyrodnialców były od 5-iu lat w górę,to inni by się bali!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja pieprzę, rzucam pracę i też chcę za darmo, po wuj mam pracować i nocami gotować, prać, sprzątać itp.a tak, w dzień zrobię w domu natomiast w nocy zrobię kolejne dziecko a państwo tj. podatnicy mi dadzą za darmo.
A ja bym miała w du*** żeby własnych dzieci nie znać.Żeby ktoś wychowywał.Koniec z końcem się wiąże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja pieprzę, rzucam pracę i też chcę za darmo, po wuj mam pracować i nocami gotować, prać, sprzątać itp.a tak, w dzień zrobię w domu natomiast w nocy zrobię kolejne dziecko a państwo tj. podatnicy mi dadzą za darmo.
Jest jedna taka w mieście 6 sztuk zabrali,to dorobiła 3 sztuki.Dalej bierze z MOPS zasiłki.A gary puste i chleba nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...