Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mialem tak samo, to karygodne!!!!! na nikogo nie wysylalem smsa i nie mialem zadnych smsow zwrotnych z podziekowaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wyboru w rezimowej TVP mają się różnić od innych reżimowych wyborów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
mialem tak samo, to karygodne!!!!! na nikogo nie wysylalem smsa i nie mialem zadnych smsow zwrotnych z podziekowaniami.
kurna, ja to samo!! zglosze to telewizji antypolskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka, że lublinianie olali swój zespół z Beatą z czystego skąpstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadzieja ,stać ich było na więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/LublinAirport - Lubię to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
telewizja kłamie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODPADLI DZIĘKI KOZIDRAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jkw napisał:
prawda jest taka, że lublinianie olali swój zespół z Beatą z czystego skąpstwa
Jaki ,,SWÓJ"?Ile razy liderka wystąpiła dla ,,swoich" np. w trakcie otwartych imprez sylwestrowych lub innych organizowanych w mieście? Generalnie jest tak:jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWÓJ - bo lubelski, a Ty Gościu ile razy oddałeś swoje wynagrodzenie na rzecz miasta w którym mieszkasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosowałem na Ewę Farną, a dostałem sms zwrotny z podziękowaniem od drużyny Libera:/ Zresztą nie tylko ja tak miałem.To głosowanie to jakaś ściema!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była tylko reklama. Czytać uważnie. Głos poleciał na tą osobę co wysyłaliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aqq napisał:
SWÓJ - bo lubelski, a Ty Gościu ile razy oddałeś swoje wynagrodzenie na rzecz miasta w którym mieszkasz?
Wynagrodzenie a drobny gest to olbrzymia różnica.Wydaje mi się,że przemawia przez Ciebie pazerność.To,że gwiazda przypomina sobie o lokalnej społeczności w chwili,kiedy może coś dla siebie ugrać też najlepiej nie wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...