Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradły w Plazie ciuchy na \"ekstra\" torbę

Utworzony przez m, 22 grudnia 2009 r. o 12:13 Powrót do artykułu
i tak im nic nie zrobią, więc gówniary wrócą znowu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ty, w papierach już porażka. Poza tym kwota jest spora i odpowiadają jak osoby dorosłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przynajmniej się nie puszczały za jedną parę jeansów w samochodzie pod plaza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to narodzie Tuskowe zondy doprowadzaja do podlosci i bieda czlowieka z domu wypedza na zlo! Po wyborach nadzieja, ze dobro znuw zwyciezy i dwa niezapomniane lata Kaczynskiego wruco do swiadomosci i checi co narud wybierze ich nazat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze Kazimierzu że nieżle Ci sprały beret ostatnie przymrozki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło znaleźć sponsora . Kraść to grzech !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci po cywilnemu niech lepiej pilnują autobusów komunikacji publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Wystarczyło znaleźć sponsora . Kraść to grzech !!!
ano grzech i to okrutny tylko co oni maja poczynic jak tesz chca sie wyjsciowo ubrac. To przecie mlode pokolenie co na swiat z domu uchodzi i do ludzi wystawia sie. PO matoly zbrodnicze i bandyckie tak zaflaszczaja cala wladze i wszysko i na koscol tesz pluja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to są "Policyjni" ? Buahahaha wy barany z Dziennika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=BTomGlxCdJY Najgłupszy złodziej na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Tak to narodzie Tuskowe zondy doprowadzaja do podlosci i bieda czlowieka z domu wypedza na zlo! Po wyborach nadzieja, ze dobro znuw zwyciezy i dwa niezapomniane lata Kaczynskiego wruco do swiadomosci i checi co narud wybierze ich nazat!
Co ty drogi inernauto pierdaczysz? co Tusk ma do złodziejskich dziewuch które w wyrafinowany sposób i w tym wieku juz KRADNĄ? NA MARGINESIE NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM TUSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem - GALERIANKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie dziewczyny lodów nie lubią ;p a określenie 'galerianki' tutaj niezbyt trafne, prawdziwe galerianki nie muszą kraść w sklepach ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie dziewczyny lodów nie lubią ;p a określenie 'galerianki' tutaj niezbyt trafne, prawdziwe galerianki nie muszą kraść w sklepach ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"odpowiadają jak osoby dorosłe", bo są dorosłe, tylko dziennik infantylnie nazywa je dziewczynami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No po prostu krew się burzy! Dziewczynom za krazdzież kilku ciuchów grozi 5 lat więzienia, a "działaczom" Motoru Lublin za korupcjonizm podszyty hipokryzją i bezczelnością tylko 1,5( co dla niektórych). No na jakim świecie ja żyję? I jeszcze wychwalajmy policję za to, że je złapała. W Plazie są kamery, towar ma zabezpieczenia, Mirki się szwędają i jeszce Policja!!!!!!!! Szok. Ja proponuję wysłać tam porucznika Borewicza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToBi napisał:
Widze Kazimierzu że nieżle Ci sprały beret ostatnie przymrozki
ToBi -każdemu wolno wierzyć w co chce i ja mam swoją wiarę ! I co by nie było i się nie działo to na Tuska i tę oszukującą partię nie zagłosuję i to na pewno !. I nie trzeba mieć spranego beretu by coś rozumieć i umieć ocenić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~oburzona~ napisał:
No po prostu krew się burzy! Dziewczynom za krazdzież kilku ciuchów grozi 5 lat więzienia, a "działaczom" Motoru Lublin za korupcjonizm podszyty hipokryzją i bezczelnością tylko 1,5( co dla niektórych). No na jakim świecie ja żyję? I jeszcze wychwalajmy policję za to, że je złapała. W Plazie są kamery, towar ma zabezpieczenia, Mirki się szwędają i jeszce Policja!!!!!!!! Szok. Ja proponuję wysłać tam porucznika Borewicza...
He he a pilkarze to co,na jakim swiecie ty zyjesz kobieto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...