Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradzież w zoologicznym. Schował węża w rękawie

Utworzony przez pepe, 19 listopada 2012 r. o 12:41 Powrót do artykułu
"Dopiero w niedzielę właściciel sklepu wczoraj złożył zawiadomienie o przestępstwie. A to dlatego, że właśnie wczoraj rozpoznał złodzieja, który ukradł zwierzę." CZY KTOŚ CZYTA TO CO NAPISAŁ PRZED PUBLIKACJĄ ? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Węża ma się zazwyczaj w kieszeni, ale jesli ktoś lubi spodnie bez nich to nie wypada nic innego jak tylko trzymać go w rękawie. Przynajmniej cieplej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego samego dopiero się śmiałem do żony.Co za imbecyl pisze artykuły i śmie nazywać się redaktorem.Czy tak ciężko przeczytać co się napisało,zanim sie zaakceptuje do wysłania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafi napisał:
Z tego samego dopiero się śmiałem do żony.Co za imbecyl pisze artykuły i śmie nazywać się redaktorem.Czy tak ciężko przeczytać co się napisało,zanim sie zaakceptuje do wysłania?
A może pan "redaktor" przeczytał tekst przed zatwierdzeniem i uznał, że wszystko jest OK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafi napisał:
Z tego samego dopiero się śmiałem do żony.Co za imbecyl pisze artykuły i śmie nazywać się redaktorem.Czy tak ciężko przeczytać co się napisało,zanim sie zaakceptuje do wysłania?
A może pan "redaktor" przeczytał tekst przed zatwierdzeniem i uznał, że wszystko jest OK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...