Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyprowadzą wszystko z Lublina i niedługo tylko markety same zostaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupole w Świdnik wszystko zostanie zalatwione w 45 min,tyle w tej chwili zajmuje znalezienie miejsca parkingowego u Nas w Kochanym Lubelcu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przenoście nam stolicy do Krakowa chociaż tak lubicie wracać do symboli bo się zaraz tutaj zjawią butne miny święte słowa i głupota która aż naprawdę boli u nas chodzi się z księżycem w butonierce u nas wiosną wiersze rodzą się najlepsze i odmiennym jakby rytmem u nas ludziom bije serce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto teraz protestuje, a mogło wybudować duży Sąd zamiast Plazy. Było świetne miejsce w centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rejestrze większość spółek jest spoza Lublina więc po co to biadolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuś będzie daleko do roboty? zamiast się cieszyć, że ruch w centrum lublina się zmniejszy to jak zwykle marudzą, ech. w zdrowych państwach w ogóle nie umieszcza się takich urzędów w centrum, są tam gdzie łatwo dojechać i zaparkować.Ja postulowałbym przeniesienie sądu internetowego przy okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próby argumentacji przeciw przeprowadzce nie są rzeczowe. Bo "prestiż" urzędu i "dobro" przedsiębiorców to dziecinada. Poza tym jeśli władze miasta i urzędnicy z radnymi na czele podnoszą protest w naszym imieniu, tłumacząc, że boja się aby zmiana nie utrudniła nam życia to ja w taką ich bezinteresowność nie wierzę. Bo głośno dyskutują zwykle wtedy gdy zagrożone są ich interesy. Tak pewnie jest i w tym przypadku. Ktoś tu słusznie podsumował- będą mieli za daleko do pracy, dojdą koszty przejazdów, a najważniejsze jest to, że będzie trzeba wcześniej wstać a z powrotem brnąć w korkach do domu i drżeć na myśl o tym, że nie zdążą na początek swojego ulubionego serialu! Nie wiem jak pozostali, ale ja wolałbym przejechać się do urzędu w Świdniku niż kombinować z parkowaniem w Lublinie (oczywiście na płatnych miejscach, żeby nie było że szukam darmowego, i jednych i drugich w centrum BRAK). Ja to akurat widzę tak, może jest inaczej ale z takiego rozbudowanego i rzeczowego "artykułu" tego się nie dowiedziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I PO co nam to było??? Ta platforma zmienia nasze miasto w pustynię zacofania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...