Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krwawa awantura w centrum Lublina. Wbiła mężowi nóż w klatkę piersiową

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2017 r. o 21:05 Powrót do artykułu
no i niech się powybijają między sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zaczną wysiedlać tych meneli z centrum Lublina w końcu ?!?!!! Mieszka ich tam tysiące !!! Na koszt normalnych podatników !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze, mam taki sam nóż jak na zdjęciu w kuchni. Idę go schować bo może moja partnerka wpadnie na taki sam pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera , a ja mam tyle noży w kuchni...Dobrze, że nie nie piję, najgorzej jak Stara walnie lufę...:-)))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niecała czy to w tym apartamentowcu? Ale towarzystwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harmonia ba trzy czwarte z cicha lka..ferajna tańczy..ja nie tańczę...więcej pinscet plus..;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kiedy zaczną wysiedlać tych meneli z centrum Lublina w końcu ?!?!!! Mieszka ich tam tysiące !!! Na koszt normalnych podatników !!!
 jak głupi podatnicy i się godza pracować na takie barachło i 500+ to odbrze im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać małżeństwo to droga do śmierci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszała przemoc domową, nikt nie reagował, teraz wielka zbrodnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100/100 za koment nicka ''~Beata dzydlo' (wczoraj o 21:41) "Harmonia ba trzy czwarte z cicha lka..ferajna tańczy..ja nie tańczę...więcej pinscet plus..;)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zaczną wysiedlać tych meneli z centrum Lublina w końcu ?!?!!! Mieszka ich tam tysiące !!! Na koszt normalnych podatników !!! nie gadaj tylko leć po wino !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...