Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najlpeiej to wybudujcie komisariat na akademikach i zajmujcie się ściganiem ludzi którzy piją w plenerze ,a przestępców którzy dokonują rozbojów i wszelakiego rodzaju przestępstw omijajcie szerokim łukiem.... Pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ludzie w Lublinie się obudzą!! Macie wielu studentów, zadbajcie o nich, a nie zniechęcacie ludzi do Lublina. W całej Polsce studenci piją na pochodach... i nikomu to nigdy nie przeszkadzało. Nigdy nie pisałem, że Lublin to zaścianek, bo sam jestem z Puław, ale to co się tam wyrabia to porażka... Lublin ma cały czas jakiś kompleks... Jeżeli nie zachęcicie młodych, inteligentnych, zdolnych ludzi do zostania w tym mieście to tam nigdy nic nie będzie... Jest mi naprawdę przykro, że trwa taka nagonka. Swoją drogą nie rozumiem takich restrykcji w kwestii picia alkoholu, dlaczego nie mogę sobie pójść do parku pospacerować siąść i wypić jednego piwka?;> Od razu się zakłada, że się upije i będę robił jakieś burdy... Może kiedyś w Polsce zagości kultura picia a nie kultura zalewania pały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem zmasowanej akcji mediow nt picia alkoholu przez studentow, od ilu lat organizowane sa juwenalia i za kazdym razem studenci pija alkohol - co w tym dziwnego? co to, dopiero od tego roku tak jest? A robi sie w tym roku z tego jakas nowosc, jeden pije wiecej drugi mniej. Karanie podczas korowodu byloby conajmniej dziwnie, tak jak wypowiadal sie ktos z Komendy Wojewodzkiej, ze w przy takich okolicznosiach sa wazniejsze rzeczy jak chociazby bezpieczenstwo, zabezpieczenie ruchu drogowego. Proponuje gazetom zajac sie powazniejszymi sprawami, niz problemem spozywania alkoholu przez studentow - tym bardziej w okresie juwneliow, kiedy od dawien dawna to spozycie jest wtedy duzo wieksze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem studentem, uczestniczyłem w korowodzie i nie podobało mi się picie alkoholu podczas jego trwania, ale nie uważam żeby było o co robić aż tak wielki szum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Primo: Szkoda Goolmana Secundo: A czemu ten strażnik na miejscu pasażera nie ma zapiętych pasów? Ja bym od razu wystawiał mandat! Ciekawa prowokacja. Znając życie skończy się na niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obejrzałem przed chwilą ten filmik... Ci Panowie nadaliby się do Faktu:D Polecam razem z CV wysłać filmik:D hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.youtube.com/watch?v=CCOFbXvhOjU - tak działa policja w Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zapraszam teraz w okolicę chatki, trwa koncert butelek w rękach i na chodnikach więcej niż liści na drzewach, może tu wielcy dziennikarze śledczy sklecą parę ujęć ? boicie się,że stracicie aparaty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tu ma nie być Polski "B". Dzienniku, ten "pseudo dziennikarski" tekst pokazuje troskę o region. Studenci to największa wartość tego miasta. Nie niszczcie przynajmniej tego. Niech lepiej "dziennikarz(yna)", jak takim bohaterem jest, pójdzie w miejsce gdzie grasują dresiarze i zacznie zwracać im uwagę. Udowodni, że można... Dzięki temu i okolicznym mieszkańcom i przyjezdnym studentom będzie milej i bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie ~~Marcin~~ może strażnik nie ma zapiętych pasów bo pojazd nie jedzie ? a może jedzie a redaktorek uprawia bieg równoległy ? a może na postoju nie ma obowiązku być przypasanym ? pomyśl nim błyśniesz gwiazdorku ntowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze: wypowiadałem się dla Pana redaktora jako osoba prywatna, a nie jako przewodniczący KRPA, co podkreśliłem w wypowiedzi po drugie: nie jest prawdą, że nie zostawiam na Policji "suchej nitki" - w mojej wypowiedzi stwierdziłem, że nie podoba mi się treść komunikatu Rzecznika prasowego KWP. rzeczywiście, moim zdaniem, wynika z niej uznaniowość stosowania prawa "bo takie są prawa młodości". Nie podoba mi się przyzwolenie na tego typu zachowania ze strony Policji wynikające z wypowiedzi Pana rzecznika. po trzecie: powiedziałem nie powiedziałem Panu redaktorowi, że KRPA "postawi do raportu" Pana Komendanta, a jedynie, że komisja rozważy jakie kroki podjąć w tej sprawie Następnym razem proszę o więcej rzetelności ze strony Pana redaktora i mniej nadinterpretacji słów rozmówcy Moim zdaniem sytuacja w trakcie korowodu wyrwała się spod kontroli organizatorów. Zawsze myślałem, że to Juwenalia, festiwal kultury studenckiej, a nie bachanalia. We wszystkim konieczny jest umiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ktoś napisał ... Studenci to największy skarb tego miasta , gdyby nie oni, Lublin stałby się Polską jakąs już G albo i dalej . Studenci są motorem napędowym miasta, fakt, że niektórzy mają tyle intelektu co opóźniony szympans , ale to byl jeden pochód , pare dni juwenaliów. Przeciez jesteśmy młodymi ludźmi ,każdy ma durne pomysły w młodości , chyba codziennie tak nie ma że wszyscy studenci chodzą napici po mieście. Tak swoją drogą to jestem ciekawy jak zachowywali się redaktorzy z DW w czasach studenckich < jezeli takowe mieli , bo czesto mam co do tego wątpliwości > , czy tak samo wzbraniali się przed wypiciem piwka z kolegami przed akademikiem , no i czy gardzili większymi imprezami studenckimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem dziennikarz okazał się kompletnym AMATOREM. Artykuł to GNIOT. Niekompetencja, przekłamanie słów wypowiadających się osób i wreszcie idiotyczny wręcz temat- problem, jaki sobie wynalazł autor- abstynent, który życie studenckie spędził dziobiąc nieudolnie książki i zazdroszcząc swoim kolegom normalnego podejścia do życia. BRAWO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam uwage do wszystkich, którzy tak bardzo bronią studentów. Czy widzieliście deptak i Stare MIasto w czwartkowe popołudnie? Ja widziałam. Kupe ludzi, zachowujących się jak kibole, dracych japy, przeklinających, ledwo trzymających sie na nogach, zataczających się, pijacych jabole z gwinta, rozwalajacych butelki o chodnik. Czy tak zachowuje sie student - przyszła inteligencja? Sorry - to są maniery, jakie zwykle kojarzone sa z zachowaniem stadionowych hoolsów. To, co zobaczyłam w wykonaniu studentów, to po prostu: przykład zbydlęcenia i nie zawaham sie tego tak określić. I żeby było jasne: nie mam nic przeciwko ani piwu, ani studentom, ani Kozienaliom i wszelkim innym -aliom. Sama czasem uczetsnicze w tych koncertach, sama pije piwo. Ale do głowy by mi nie przyszło żeby zachowywac się jak ostatnia szmata. W tym momencie kieruje sie do tych którym sie wydaje że jak komus się nie podoba takie zachowanie to znaczy, że musi być abstynentem i cnotka, a jego jedyne zajęcie to dziobanie. Studenci to skarb Lublina - owszem, ale prawdziwy student, a nie troglodyta z legitymacją w kieszeni - a to robi różnicę.
Ostatnio edytowany 12 maja 2010 r. o 21:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźmy pod uwagę że udziału w korowodzie nie biorą tylko studenci - ale to im dostaje się, za wszelkie zło bo to imprezy dla nich, a przecież nikt nie zabroni się do niego włączyć - licealistom, gimnazjalistom(tak nie przesadzam ) , ludziom młodym nie pobierających nauki, dresom itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magistry je...bane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie słyszałem żeby była JAKAKOLWIEK rozróba w związku z tym świetem "bydląt" jak ktos to określił , gdzie było paru tysięcy studentów , porównajcie sobie co sie dzieje kiedy są przykładowo mecze , kiedy dresy zbiorą się i idą szukać szczęścia ... ludzie przestańcie , przecież to jakaś paranoja , wszędzie w Polsce Juwenalia wyglądają tak samo , a Wy się zachowujecie jakbyśmy pół miasta z dymem puścili , zgwałcili wszystko co chodzi , a to co zostalo rozkradli i poszli dalej w Polskę kraść. Napędzacie się wzajemnie , a DW to sobie troszeczkę w stopę strzela , chwalicie się ilością odsłonięć , a domyslcie sie kto tak często wchodzi na tą stronę, jeżeli ten artykuł ma prowokować , idzcie dalej tą drogą , coraz bardziej mutujecie w stronę FAKTU czy SE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest dziennikarstwo tylko szmaciarstwo. marna prowokacja. a ten w okularach jest z chełma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale gdyby policja i sm im dowaliły to by z kolei była straszna afera, że sie studentów czepiajają i nie dadza sie pobawic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za samo otwarcie piwa w miejscu publicznym (za garażami) dziennikarzyna powinien dostać mandat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...