Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kryzys zbił ceny studenckich mieszkań

Utworzony przez kitket, 30 lipca 2009 r. o 09:09 Powrót do artykułu
tylko zeby znalesc samodzielny pokoj w miare z odp warunkami gdzie nic nie odpada i sie nie psuje za cene ponizej 400 zl jest ciezko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślicznie Marcin wyglądasz na tym zdjęciu - powaga!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko szyi coś nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha jestem ciekawy jakie warunki ma za te 300-400 zł , ja tam wole zapłacic 6 stówek , ale zeby jakos zyc w godnym otoczeniu, nie jak w jakiejs ziemiance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś tu poniosło... Znowu... Panie redaktorze, ja wierzę, że stancje mogą tanieć, ale te 250 zł to dla mnie jakiś żart... Najzwyczajniejsza manipulacja informacją. Do niedawna też można było znaleźć takie mieszkanie - koleżanka sie skusiła i poszła obejrzeć... Szkoda tylko, że zamiast toalety było blaszane wiadro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydawalo mi sie ze informacje sie sprawdza odnosnie komentarza poprzedniego, ale wiadomo ze spojrzeli tylko na internet po ile sa i wpisali. sam szukalem mieszkania to wiem czego mozna sie spodziewac za ok 300 zl, brak kafelek w lazience (pomalowane farba), stare rozlatujace sie meble lub ich brak, mieszkanie na jakims zajebistym zadiupiu typu kalina, tatary (leczynska zwlaszcza), krochmalna itp.. lub weglin i to najlepiej na oddzielnej kondygnacji u jakis dziadkow co wszystkich mediow zaluja... nie oszukujmy sie, w jakims poczciwym standardzie zeby znalezc pokoj 1 os. trzeba zaplacic minimum 400 zl, ja place 480 zl w prywatnym akademiku na miasteczku ale doceniam zalety tego ze mozna kogos poznac i ze mam normalnych sasiadow (19-30 lat) a nie jakis dziadkow co im glosniej grana muzyka przeszkadza. Po 1.5 rocznych "zmaganiach" ze stancjami dalem sobie spokoj i wybralem cos gdzie place stala oplate ale wiem za co place. Bo mieszkanie znalezc to jest koszt rzedu 300 - 500 zl przy dobrych wiatrach (telefony, paliwo [z domu do lublina i po lublinie]) jeszcze uzeranie sie z wlascicielami bo tylko wyjda anonse i od 8 rano sie dzwoni zeby bylo jeszcze wolne i jeszcze czasem wlasciciel nie ma czasu zeby pokazac mieszkanie to sie umawia, i tak caly dzien w lbnie a poza tym czasem trzeba sie na inne dni umawiac.. :/ albo 3 osobowe pokoje na poczatku nadbystrzyckiej w suterynie ;/ hehe zenua na czym ludzie chca zarobic..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykulik oczywiście propagandowy - na Grażyny owszem za 300zł - od osoby! w dwuosobowym pokoju, więc - bez rewelacji. Zgadzam się z poprzednikami: coś przyzwoitego, żeby nie trzeba było naprawiać samemu sprzętów, użerać się z sąsiadami albo co gorsza - z psem sąsiadów, mieć jakieś nie rozlatujące się meble, z dala od ruchliwych ulic, i jeszcze z pralką - 400zł to minium. Radzę szanownym pismakom zasięgnąć szerszej opinii i bardziej obiektywnie pisać - to co tu wypisujecie ma się nijak do rzeczywistości, a do tego jeszcze informacja została zweryfikowana w wątpliwym źródle. Z całym szacunkiem, ale portal Chata Żaka wcale nie jest najpopularniejszy jeśli chodzi o poszukiwanie stancji. Studenci najczęściej wybierają: Anonse.pl, Mieszkania-Studenckie.pl (proste, przejrzyste, bez potrzeby logowania, oferty sensownie skatalogowane), a lubelscy studenci: korzystają też z forum UMCS: http://umcs.net.pl/index.php?showforum=31 Gdzie można od razu zweryfikować potencjalnych przyszłych współlokatorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba dziewczyna chciała powiedzieć 300 zł za miejsce w pokoju! szukam o miesiąca stancji i wszędzie trzeba zapłacić min 330 zł+rachunki za miejsce w pokoju, a za pokój 400-450 zł+rachunki, ten artykuł tylko mydli ludziom oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe ten arytkul ze tak powiem to chyba jakas co najmniej duza przesada zeby nie powiedziec wprost kpina,zeby miec samodzielny pokoj 'w miare' dobrych warunkach minimum 400 pln+ oplaty jesli chodzi o centrum albo obszary bliskie centrum takie chociazby jak lsm.Piszac ten arytkul to chyba poszli po najmniejszej i najszybciej linii oporu i realizmu prawdziwego w nim jak na lekarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...