Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk: Wojciechowski będzie moim zastępcą

Utworzony przez rafal, 30 listopada 2010 r. o 16:44 Powrót do artykułu
Krzysiu żuk i Zbysiu Wojciechowski, moi prezydenci! Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to miejmy nadzieję,że obaj popłyną.obydwaj już piastowali funkcje vice i jakoś nic dobrego nie wynikał z tego.Z taką decyzją trzeba było kilka dni poczekać.A wojciechowski po raz kolejny pokazał jaki to jest bezpartyjny i niezależny.Liczy się tylko stołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie prawicowy Wojciechowski pokazał że taki prawicowy nie jest!!! Tylko dlaczego w kampanii nie chciał się przyznać że jednak jest zwolennikiem Platformy Obywatelskiej??? Kłamczuszek i pseudo prawica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli, nie daj Bóg, tak sie stanie to wtedy na 100% ostatni w tym mieście zgasi światło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielenie skóry na niedżwiedziu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jak widać szanuje swoich wyborców,którzy domagali się również od Sprawki podania nazwisk przyszłych v-ce prezydentów.Czekamy na ruch Sprawki. Brak jest jednak wyraźnej deklaracji zmian kadrowych w Urzędzie,co może niepokoić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Sprawk poprostu jest najlepszym kandydatem, dobry organizator i człowiek, tu się liczy człowiek, a nie kombinowane układy i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kik napisał:
No nareszcie prawicowy Wojciechowski pokazał że taki prawicowy nie jest!!! Tylko dlaczego w kampanii nie chciał się przyznać że jednak jest zwolennikiem Platformy Obywatelskiej??? Kłamczuszek i pseudo prawica. [/quote] Przecież PO to prawica tak naprawdę... wprawdzie "liberalna" ale jednak. Więc o co kaman?
leon napisał:
Żuk jak widać szanuje swoich wyborców,którzy domagali się również od Sprawki podania nazwisk przyszłych v-ce prezydentów.Czekamy na ruch Sprawki. Brak jest jednak wyraźnej deklaracji zmian kadrowych w Urzędzie,co może niepokoić.
A kogo Sprawka ma podać jak sam nie ma pojęcia kogo dobrać, przez ostatnią kadencję siedział w Sejmie i nie wiedział co się w Lbn dzieje a kandydatem został z przypadku, bo Kaczorek postanowił podreperować wizerunek partyjki. [quote name='Arek' timestamp='1291133911' post='395382'] Lech Sprawk poprostu jest najlepszym kandydatem, dobry organizator i człowiek, tu się liczy człowiek, a nie kombinowane układy i już
Nie wątpię , był dyrektorem mojego LO i co powyższe to wszystko prawda ALE: Wasilewski też był ponoć takim dobrym organizatorem z PL itp. i co wyszło?? Ja tam Kolejnym nauczycielom nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli taki gość jak Mietek Jurecki głosuje na Lecha Sprawkę to zmieniam dziś zdanie i swój głos zamiast na Żuka oddaję na Sprawkę. Mietek jest dla mnie autorytetem. Jest the best. Tu znalazłem to poparcie Mietek Jurecki popiera Sprawkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca niezdecydowany napisał:
Jeżeli taki gość jak Mietek Jurecki głosuje na Lecha Sprawkę to zmieniam dziś zdanie i swój głos zamiast na Żuka oddaję na Sprawkę. Mietek jest dla mnie autorytetem. Jest the best. Tu znalazłem to poparcie Mietek Jurecki popiera Sprawkę
Spadaj gościu z tą agitacją! Że też Sprawka musi się w ten sposób reklamować,..bleee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie drgawki nauczyciela akademickiego Żuka, tonący się brzytwy chwyta ))) Lech Sprawka i tak jest lepszym kandydatem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat na prezydenta Lublina Krzysztof Żuk (PO) oświadczył, że jeśli zwycięży w drugiej turze wyborów, to Zbigniew Wojciechowski (były kandydat niezależny, prawicowy) zostanie jego zastępcą" No i dwa chłopaki się dogadały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Lublinianie chcą kontynuacji polityki gospodarczej obecnej ekipy winni głosować na Pana Żuka. Uważam, iż Lublin stać na dobrego prezydenta, dlatego oddam głos na Sprawkę, facet ma j..a . Był dobrym dyrektorem szkoły, Lubelskim Kuratorem Oświaty a obecnie jest posłem. Bez urazy i ciągotek politycznych, działacze Platformy z Lublina niejednokrotnie dali plamę za rządów Panów Wasilewskiego i Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo Zbyszku, tak trzymaj, na to stanowisko świetnie się nadajesz, tylko tak jak obiecałeś, nie zapominaj o przedsiębiorcach, masz tu dużo do zdziałania, a i my potrzebujemy dobrego gospodarza miasta, który rozumie przedsiębiorców i przejmują go ich problemy dnia codziennego i wie skąd się bierze chleb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie sie wiesniaki do prawdziwej roboty, won mi od Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedał się za stołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ŻUK się zapomoże w specjalistę ....ale ja*a . Czy w tym półmilionowym mieście nie stać nas na kogoś kogo rozum więcej by ważył od języka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wart drugiego, czorta wart. Gratulacje dla Żuka za wspaniałe zmagania z zimą. Żuk to tragedia, z Wojciechowskim to podwójna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafal napisał:
Krzysiu żuk i Zbysiu Wojciechowski, moi prezydenci! Amen!
z błogosławieństwem Czarzastego i jego kompanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć tupet ! Jeszcze nie ma stołka a już publicznie dzieli fuchy. Co to za prostak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...