Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ks. prof. Tadeusz Styczeń nie żyje. Był przyjacielem Jana Pawła II

Utworzony przez Alien Boy, 14 października 2010 r. o 10:46 Powrót do artykułu
Ło
Ostatnio edytowany 14 października 2010 r. o 15:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alien Boy napisał:
typowa, nieudana jak zwykle prowokacja pisuara upeerowskiego
Ostatnio edytowany 14 października 2010 r. o 15:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Alien Boy, Co ty takiego sobą reprezentujesz? Nie dorastasz do pięt ani dobrocią, ani rozumem do tego, co reprezentował sobą ks. Styczeń. Może zacznij od dziś się zastanawiać, co po twojej śmierci powiedzą o tobie... o ile ktokolwiek będzie chciał się nad tobą rozwodzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własna firma. zatrudniam pracownika, płace podatki i składkę zus. Zus + ubezpieczenie to 850zł miesięcznie. Księza nie płacą, ani podatków, ani zusu. Ale ciesz się, niedługo będe musiał wyjechac za chlebem za granice, bo z firmą coraz gorzej idzie. Pozdrawiam, dalej klękajcie przed księdzem w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michalll napisał:
Pozdrawiam, dalej klękajcie przed księdzem w kościele.
Oby tylko w kościele. Na razie "tylko" nasza kasa idzie na czarnych i "tylko" coraz młodsze dzieci muszą się legitymować oceną z religii. Co stoi na przeszkodzie aby wprowadzić przymus oddawania honorów watykańczykom zawsze i wszędzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentatorom,którzy uważają że najwięcej robią dla świata i są najmądrzejsi życzę aby wszelkie pieniądze które wyliczają innym otrzymali do swojej kieszeni i zabrali ze sobą do grobu.Zanim się nimi nie udławią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam swój indeks z autografem Księdza. Łza mi się w oku zakręciła, bo nieczęsto spotyka się na swojej drodze ludzi prawych, mądrych i przyjaznych studentom. Niektórym koloratka przeszkadza w zauważeniu człowieczeństwa pod nią. Proszę was, nie uogólniajcie. Wśród księży zdarzają się wspaniali ludzie. Tacy, jak ks. Styczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Komentatorom,którzy uważają że najwięcej robią dla świata i są najmądrzejsi życzę aby wszelkie pieniądze które wyliczają innym otrzymali do swojej kieszeni i zabrali ze sobą do grobu.Zanim się nimi nie udławią.
Ja też sobie tego życzę Krzysiu bo nie lubię jak moja ciężko zarobiona kasa idzie na jakąś pieprzoną sektę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...