Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto najbardziej lubi Warszawę? Lublinianie.

Utworzony przez mzl, 28 listopada 2008 r. o 09:06 Powrót do artykułu
ja tam uważam warszawę za dużą zbieraninę wieśniaków i nieudaczników... ktoś kto idzie na łatwiznę bo nie potrafi osiągnąć sukcesu u siebie w mieście (bo jest kiepściutki) jedzie do warszawki i tam bez problemu osiąga wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam, że to nic złego wyjechać do innego miasta i odnieść sukces! lepiej siedzieć jak zgorzkniały nieudacznik w swoim mieście w którym z różnych powodów nie można się przebić? Warszawa przyciąga ludzi pieniędzmi, ale jeśli chodzi o mentalność i klimat Warszawy to moja ocena 0:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh to chyba po pijaku te badania robili albo bez kitu na samych emerytach no ale ze cenia stolyce za czystosc to juz mnie rozbilo no comments
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest pięknym miastem, fajnie się w nim żyje, obecność wielu niezłych szkół wyższych pozytywnie promieniuje na charakter miasta. Są i wady największym pracodawcą jest budżetówka, dzieje się niewiele w wielu dziedzinach, ale i mieszkańcy miasta lekceważą wiele. Na koncercie Urszuli była garstka osób. Janda odwołała spektakl bo się bilety nie sprzedały..... A Warszawę kocham bo jest stolicą. Bo jest bohaterska. Chociaż za ładna to ona nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa jest bogata,a Lublin co?Nic nie robią,a w Wa-Wie to i ulice są szersze no i budownictwo się lepiej rozwija niż tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...