Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto powiezie nas autobusem w Lublinie

Utworzony przez poznaniak, 10 stycznia 2014 r. o 17:03 Powrót do artykułu
W    domyśle to jest   pewny  Przekręt aby lubelski przewożnik UPADŁ ,Być może za tym stoi sąsiad za Odry {Niemcy ] aby co Polskie  a szczególnie Lubelskie było pod przykrywka w Polskich rękach????.Smutne. Polskie piekło upadku regionalnego przemysłu pracy ludzi regionu . Panie marszałku panie prezydencie mieszkańcy stop cwaniakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorze artykułu, idź i podłóż ogień pod szkołę, w której uczono Cię popranej pisowni. PKS... złożyła????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to AKL pojechał... ale może to i dobrze, bo w sumie poza przemalowaniem złomów i honorowaniem przez nich biletów w zasadzie nic się nie zmieniło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie nie życzę by woził mnie po Lublinie jakiś złom z zielonki. To jest zmowa by wykończyć dobrą i solidną firmę , konsorcjum AKL. Ja protestuję takim praktykom. To jest zmowa, powiem więcej to jest nóż w plecy dla firmy lubelskiej. Nie będzie nam tu zielonka pluła w twarz. Niech wożą sobie frycków tam za odrą. Dosyć tej kreciej roboty na naszych oczach. Ja protestuje!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ale obrońców AKL się zebrało. Pracowałem tam jako kierowca i powiem, że goście kombinują aż miło, inna stawka w umowie, inną płacą, a jeszcze co innego mówią. Popieram firmy lubelskie, ale nie świdnickich krętaczy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw [Zielonka] Zielona Góra będzie woził taniej jak wykończą Lubelskich przewożników a póżniej podniosą   [ usługi]  ceny .Odpowiedz   krótka zablokować ulice obcego przewożnika notorycznie .Kiedyś czytałem o przewożniku ze Sosnowca ,czy w Lublinie i regionie nie potrafią wozić mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hurra, nareszcie z lublina zniknie ten złom którym jeździ Irex i AKL ! :) yes yes yes !!!   Co mnie obchodzi kto jeździ dla ztm, ważne że mam sieciówkę i nic mnie nie obchodzi do jakiego autobusu wsiadam, byle był czysty i zadbany. A takich prawie nie ma u prywaciarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...