Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważam iż należy chipować każde nowo narodzone dziecko jak psa. Wtedy władza będzie wszystko wiedziała.   A tak na poważanie, jak nie ma być rozbieżności, skoro u mnie w mieszkaniu są zameldowane 2 osoby, mieszka jedna a druga mieszka gdzie indziej, gdzie nikt nie ma meldunku - ale teraz przy ,,śmieciach'' zgłoszona była jako zamieszkała ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie skłamał. Ludzie wyjechali za pracą a w Lublinie zostawili po sobie meldunki. i nie nad czym rozmyslać i szukać podstępow.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak potrafi.....dobrze kłamać i kombinować, ot cała prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skłamanie w deklaracji nie jest przestępstwem - przestępstwem jest uchwalenie tej ustawy i ustalenie przez państwo czterokrotnie wyższych stawek za wywóz smieci. Moja wspólnota liczy 40 mieszkań i za wywóz śmieci w roku 2012 zapłaciła 5520zł. Teraz zgodnie z deklaracjami zapłacimy rocznie 13800zł, a śmieci więcej nie będzie w tym roku. Wniosek - Państwo orżnie naszą wspólnotę na 8280zł rocznie. Niedługo moja pensja będzie przelewana na konto budzetu Państwa ..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zameldowany w mieszkaniu 1 wlasciciel a mieszka 8 studentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skłamanie w deklaracji nie jest przestępstwem - przestępstwem jest uchwalenie tej ustawy i ustalenie przez państwo czterokrotnie wyższych stawek za wywóz smieci. Moja wspólnota liczy 40 mieszkań i za wywóz śmieci w roku 2012 zapłaciła 5520zł. Teraz zgodnie z deklaracjami zapłacimy rocznie 13800zł, a śmieci więcej nie będzie w tym roku. Wniosek - Państwo orżnie naszą wspólnotę na 8280zł rocznie. Niedługo moja pensja będzie przelewana na konto budzetu Państwa ..  
Dokładnie, ustawa śmieciowa to jakiś nieprzemyślany za przeproszeniem gniot. Wszystko skonstruowane jest pod to, żeby więcej płacić za śmieci, żeby zasilić dziurawy budżecik państwa. Ogólnie uważam, że segregacja jest dobra i fajnie, że dużo ludzi segreguje, ale nie takim kosztem. Zupełnie nieprzemyślane.
Ostatnio edytowany 10 lipca 2013 r. o 10:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentów nie meldują- a co Oni nie śmiecą.Skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, ustawa śmieciowa to jakiś nieprzemyślany za przeproszeniem gniot. Wszystko skonstruowane jest pod to, żeby więcej płacić za śmieci, żeby zasilić dziurawy budżecik państwa. Ogólnie uważam, że segregacja jest dobra i fajnie, że dużo ludzi segreguje, ale nie takim kosztem. Zupełnie nieprzemyślane.
nie bardzo załatają skoro niby mieszkańców ubyło- a to zwykłe kłamstwo, ciekawe ilu studenów bedzie od pażdziernika, a my za to zapłacimy stali mieszkańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zameldowany w mieszkaniu 1 wlasciciel a mieszka 8 studentów
to racja, ciekawe czy zgłosili swoich potencjanhych wynajmująych, kórych jest tabuny a co za tym idzie  śmieci tez kupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od trzydziestu lat mieszkam w Sztokholmie, ale dosyc czesto "wchodze" na strony Dz.Wsch. z checi poczytania o moim rodzinnym miescie. Nie jestem bywalcem Lublina, bo na przestrzeni tych kilkunastu lat bylem w miescie siedem razy. Niewiele sie zmienilo w ludzkiej mentalnosci. Centrum malymi kroczkami powraca do swietnosci, a nawet chyba jest ladniejszy niz kiedykolwiek. Ludzie zas w wyniku roznych migracji kulturowych i cywilizacyjnych w wiekszosci pozostaja na poziomie lat szescdziesiatych i siedemdziesiatych ub. wieku. Nie chce idealizowac, ale za moich czasow nie spotykalo sie az tak wielkiego chamstwa.... Cwaniactwo bedace nasza narodowa przywara i owszem bylo. Ale az tyle chamstwa nie... Pamietam czasy studiow na  AM i wcale nie lekkie zycie wspolobywateli. Teraz zas na kazdym kroku spotyka sie postawe roszczeniowa i zwykla kradziez wspolnego dobra. Cywilizacja usnela nad Wisla i nie ma zamiaru spieszyc sie do mojego Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam chciałem zaniżyć liczbe. jestem prawnikiem i świetnie zdaje sobie sprawę z tego jakie możliwości ma gmina, a jakich nie ma. jednak uczciwość zwyciężyła....   polska niestety to kraj w którym za uczciwość i bycie porządnym sie płaci.   p.s. więcej takiego błędu nie popełnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam iż należy chipować każde nowo narodzone dziecko jak psa. Wtedy władza będzie wszystko wiedziała.   A tak na poważanie, jak nie ma być rozbieżności, skoro u mnie w mieszkaniu są zameldowane 2 osoby, mieszka jedna a druga mieszka gdzie indziej, gdzie nikt nie ma meldunku - ale teraz przy ,,śmieciach'' zgłoszona była jako zamieszkała ??
  Dokładnie tego chcą właśnie masoni wprowadzajac NWO..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
np ja wpisalem zamiast 5 domowników to wpisałem 2 i dobrze mi z tym ;) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
np ja wpisalem zamiast 5 domowników to wpisałem 2 i dobrze mi z tym ;) pozdrawiam
  udław się to zaoszczędzoną kasą cwaniaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o meldunek czy o zamieszkiwanie? Syn jest zameldowany u mnie ale od trzech lat mieszka w Anglii i tam "produkuje" swoje śmieci to go nie wpisałem. Jak wróci to będzie dopisany, chyba tak jest uczciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie skłamał. Ludzie wyjechali za pracą a w Lublinie zostawili po sobie meldunki. i nie nad czym rozmyslać i szukać podstępow.
Dokladnie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarze śledczy widzą kłamstwa w deklaracjach obecnie każde liczenie liczby mieszkańców miasta obarczone jest błędami. Zgodnie z przepisami potrzebujemy meldunku emigrujemy z miasta w tereny podmiejskie, za pracą do innych miast i krajów nasze mieszkania i domy pozostają w Lublinie. To urzędnicy z wydziału pomagali wypełniać deklarację.  Pozostają pytania: - a może tak się zmniejszyła liczba mieszkańców - może różne stawki na tych w mieszkaniach i na tych w domkach jest wadliwa - kto płaci za śmieci za ogrody działkowe i wiele innych. Najłatwiej stwierdzić, że kłamią a nie szukać przyczyny Ale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak liczeni są studenci, którzy wynajmują mieszkania - tylko w naszym bloku mieszka ich kilkunastu i śmieci wyrzucają byle gdzie i byle jak ! ? Powinni to zrobić Lokatorzy i zgłosić np. do Spółdzielni a Spółdzielnia powinna to sprawdzić. Inny temat to sklepy . U nas jest Apteka, mięsny i warzywniak - wszystkie produkują ponadnormatywne ilości opakowań, odpadków i śmieci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mogło by być tak prosto i łatwo. Magistrat co roku wysyła zwiadomienie o wysokości opłaty za śmieci, tak jak podatku od nieruchomości. Jeżlei ktoś chce zmniejszyć liczbę osób, a tym samym wysokośc podatku śmieciowego, to musi przyjść i się oficjalnie w urzędzie wymeldować. Liczba mieszkańców była by zgodna z deklaracjami, a w zasadzie deklaracje nie były by potrzebne. Ale u nas nic nie może być proste.   Ciekawe kto będzie płacił za tych co w ogóle nie płacą opłat np. w spółdzielniach czy wspólnotach? Pewnie reszta naiwniaków z danego budynku, bo przecież spółzielnia ma obowiązek bulić całą ktowę od razu, a z czego zapłaci i jak odzyska pieniądze od dłużnika to już miasto nie obchodzi. Tyle, że jest to danina publiczna gdzie stosuje się przepisy Ordynacji Podatkowej, a tutaj taka spółdzielnia ściągać tego nie może. I mamy błędne koło. Brawo Radni bEZRADNI mIEJSCY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam chcialam zapytac .. podpisujac deklaracje bylam w ciazy ale o tym nie wiedzialam jeszcze ,, i podpisaam umowe na 3 osoby .. po czym urodzilam dziecko i nawet do glowy mi nie przyszlo ze musze to zglosic , minelo 5 lat a ja uiszczałam oplate tylko za 3 ,, co teraz ,,?? zglosic ze sa 4 ? beda sie czepiac beda chciec zwrotu czy jeszcze kare mi przypierdziela ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...