Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zbuduje szalet na Starym Mieście w Lublinie

Utworzony przez ja, 12 marca 2012 r. o 09:54 Powrót do artykułu
Za pół roku? Ale mi już chce się S.R.A.Ć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się konserwator zabytków nie zgadza, to niech odtworzy oryginalne rynsztoki. Będzie można sobie ulżyć jak w czasach historycznych. Już Kochanowski narzekał na Lublin jeśli chodzi o drożyznę i brak WC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że wczoraj komorowi nie zachciało się s*r*a*ć. Musiałby zapier**lać do ratusza do kibla a tak musi jeszcze POczekać na szalet ze złota za 1 mln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zbuduje szalet Czy to ma być tzw.sławojka? Jest taki jeden fachowiec,emerytowany generał (biskup dwojga imion i dwojga gwiazdek).Chyba się zna na tym,bo imię Sławoj mówi samo za siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 MILION PLN za kibel???? Czy naprawdę w naszym mieście nie ma na co wydawać pieniędzy tylko 1.000.000 na kibel???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Za pół roku? Ale mi już chce się S.R.A.Ć.
Rób w spodnie na moją odpowiedzialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...