Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież jest tor jak się jedzie na Białystok, chyba w Ułezu. O co oni walczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie Białystok a gdzie ułęż? popatrz troche na mape zanim cos palniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdole ile mozna o tym torze, i tak go nie bedziecie mieli wiec po co sie sracie hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może to zapowiedź ognia piekielnego który spali skorumpowane lubelskie władze ;-) ... kto to wie co kogo czeka...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tor to będą mieć! MIędzy pośladkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tor,72 drzewa na Bronowicach,cukrownia itd. !!!. zmachlowane dobra miejskie za czpkę  srebników !!. Niech radni wraz z prezydentem na czele zaczną się rozliczać ze swoich obietnic wyborczych i niekompetentnych decyzji dotyczących finansów podatników. Ludzie o różnych poglądach buntują się  nie o coś,Ludzie buntują się po coś... czeka nas galerjana przyszłość jak te warjactwa UM bedziemy dalej tolerować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest tor jak się jedzie na Białystok, chyba w Ułezu. O co oni walczą?
 
Przecież jest tor jak się jedzie na Białystok, chyba w Ułezu. O co oni walczą?
to nie tor,to płaski kawałek asfaltu o większej szerokości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem tego osiedla do toru mam jakieś 200 metry i nigdy mi on nie przeszkadzał a wręcz przeciwnie często przychodziłem tam popatrzeć jak jeżdżą. Uważam że taki tor jest potrzebny. Jakoś tak smutno się zrobiło bez ryku silników i pisku palonej gumy, lubiłem to osiedle m.in. za ten tor i klimat jaki stwarzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twòj stary w Ułężu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę radni jak już wszystko wyprzedadzą, to będą budować Tarasy np Bronowickie na zburzonych blokach.....bo....oni już sobie coś wymyślą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie że tor powstał w szczerym polu, a guzik prawda, bo praktycznie od początku jego istnienia sąsiadował z oiedlem Nałkowskich. Ostatnie bloki mają ok 34 lat i w linii prostej do toru mają ze 350m po otwartej przestrzeni. Nie żeby mi kiedykolwiek prez te lata tor jakoś szczególnie dokuczał (może z wyjątkiem okresu giełdowego), ale nie prawdą jest, że w koło nigdy nie było zabudowań, az do momentu powstania nowego osiedla przy Fulmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest tor jak się jedzie na Białystok, chyba w Ułezu. O co oni walczą?
Gratuluję inteligenci a przede wszystkim umiejętności rozróżnienia toru od kawałka asfaltu pod starym lotnisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
Przecież jest tor jak się jedzie na Białystok, chyba w Ułezu. O co oni walczą?
 a ja pogratuluje myślenia. bo po co nam bezpieczne tory skoro można zap... po drodze publicznej siejąc terror i strach wśród innych kierowców. możemy też ślizgać się wieczorami na parkingach koło marketów. a poza tym jeden tor na województwo na pewno wystarczy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...