Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś truje psy na osiedlu w Lublinie. "To trwa już od roku"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2017 r. o 14:55 Powrót do artykułu
Złapać ch... i wsadzić mu to w odbyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja niedaleko Kossaka mieszkam jak wydybam tą kuurwe to tą karme przy mnie zeżre,obiecuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złapać skurwegosyna który to robi i nakarmic go tą karmą i patrzyć jak sie męczy c*** pedał ***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję uchwalić nagrodę 10 000 zł za wykrycie sprawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby pies chodził z kagańcem przy nodze toby się nie zatruł. A jak się puszcza bydle luzem, łaź gdzie chcesz, saraj gdzie chcesz i żrej co chcesz to są skutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo przypominam że ta otrucia dotyczą prywantych posesji. Te trutki są wrzucane na prywatne ogródki!! Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. To tak jakby ktoś do domu wrzucał oknem trucizne dla dzieci. Też powiecie że trzeba dzieciaka pilnować eh....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hycel -debil, Krystyna - pewnie katoliczka. Pies narobi, właściciel nie sprzątnie -trzeba szarpać opiekuna psa. Ja nie lubię dzieci sąsiadów, ale to nie oznacza, że trzeba truć. Złapać bydlaka i nakarmić tym, co przygotował dla psów - to nie człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że to wina właścicieli, którzy nie potrafią wychować swojego psa. Szarik z czterech pancernych nigdy nie zjadł nic od obcego, zawsze czekał aż mu Janek pozwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, powinniście się wstydzić za siebie. Jak można się cieszyć z mordowania z premedytacją psów czy jakichkolwiek innych zwierząt? Chyba jak każda inna istota musi wydalać, a gdzie ma to robić? Może w domu na dywanie? Osoba, która podrzuca tą truciznę i przez którą zwierzęta umierają w takich męczarniach jest zwykłym zwyrodnialcem i psychopatą. Mam nadzieję, że ją szybko odnajdą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie są Jankami, a nasze psy nie są Szarikami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...