Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chodziło przecież o prowokację. Cel został osiągnięty. Obywatel został sprowokowany skutecznie do działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami sobie zrobili te plakaty, a teraz je zniszczyli, żeby wywołać wrzawę w mediach ogólnopolskich, bo nasze wrzą już od kilku dni, teraz ucięte gołe dupy z lublina pokaże nawet teleexpress
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i chodzi o prowokację, tylko dlaczego te same plakaty wisiały w Warszawie, a plakaty tej rosyjskiej grupy także w innych miastach Europy i jakoś ich nie zrywano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jakiś artysta odważyłby się nawiązać w taki artystyczny sposób do martyrologii Żydów i Holokaustu? Ciekawa czy władze samorządowe objęłyby taką wystawę mecenatem, a krytycy i dziennikarze pisali na ten temat pełne zachwytu artykuły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie wstyd mi za Was! Co za oszołom to zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kołtunów nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystawa jest cacy ale cała otoczka jej jest be.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Ciekawe czy jakiś artysta odważyłby się nawiązać w taki artystyczny sposób do martyrologii Żydów i Holokaustu? Ciekawa czy władze samorządowe objęłyby taką wystawę mecenatem, a krytycy i dziennikarze pisali na ten temat pełne zachwytu artykuły?
Bo przecież Jedwabne i Kielce to Eskimosi byli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Bo przecież Jedwabne i Kielce to Eskimosi byli...
ależ skąd to było nawiązanie do polskiego antysemityzmu , a nie holokaustu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te plakaty w miejscu publicznym to nie "artystyczna prowokacja" to w mojej ocenie zwykły deb***izm który kłóci się z odczuciami normalnych ludzi. Swojego czasu na ulicach Krakowa pseudo-artyści rodem z Francji skakali w buciorach po trumnie z wizerunkiem ukrzyżowanego Chrystusa,następnie na oczach przechodniów z gołymi tyłkami inicjowali stosunek .PYTAM czy to jest sztuka?,czy w końcu istnieje jakaś granica między sztuką a skrajnym prymitywizmem?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba poszerzać "swoją tolerancję"... jeśli w ogóle ktoś takową posiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lublinianie wstyd mi za Was! Co za oszołom to zrobił?
A MNIE JEST WSTYD ZA CIEBIE-WIESZ DLACZEGO ?BO JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO NAD TYM ŚWIATEM ZAPANUJĄ:ŚWIRY,PEDAŁY,PEDOFILE,LESBY. Z WOLI BOGA ZIEMIA ZOSTAŁA PRZEKAZANA ISTOCIE ROZUMNEJ czyt.CZŁOWIEKOWI NA PEWNYCH ZASADACH,A KTO ICH NIE PRZESTRZEGA TO POCZYTAJ O SODOMIE I GOMORZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysia napisał:
Trzeba poszerzać "swoją tolerancję"... jeśli w ogóle ktoś takową posiada.
-PRZEWIDUJESZ JAKIEŚ GRANICE DLA TOLERANCJI JEŻELI TAK TO JESTEM ICH CIEKAW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AZ0707 napisał:
Kołtunów nie brakuje
IGNORANTÓW RÓWNIEŻ(zapoznaj się z pełną definicją tego słowa )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy mieszkańcy taki i poziom dyskusji. Mnie oburza jedynie to, że mamy XXI - mieszkamy w poniekąd cywilizowanym kraju i jeśli ktoś faktycznie poczuł się dotknięty wystawą to przecież w równie cywilizowany sposób mógłby wyrazić swoje oburzenie. To co zrobiono to jest zwykły prymitywny wandalizm - niszczenie cudzej pracy i mienia. Jeśli komukolwiek wystawa się nie podoba to powinien mieć przynajmniej na tyle godności własnej i odwagi cywilnej, aby podpisać się pod tym własnym nazwiskiem. W tej sytuacji - niestety, przedmówca komentujący: banda kołtunów - ma świętą rację! Co do podanej przyczyny oburzenia i zniszczenia plakatów - jasne! najłatwiej jest coś zdemolować i zniszczyć pod osłoną nocy, zupełnie anonimowo, rzekomo w imię walki ze złem powszechnym i w trosce o swoje dziecko. Trudniej osobiście zwrócić komuś uwagę albo złożyć obywatelski protest! A ile razy rodzic jeden z drugim siedzi z dzieckiem w MPKu i słyszy ku***a*nie i przeklinanie i nie zareaguje? Ile razy przechodzi ze swoim dzieckiem obok plakatów reklamujących reklamujących kluby lub imprezy taneczne? Na wielu z tych plakatów też jakaś dziunia świeci tyłkiem! Ile razy takiemu rodzicowi i jego dziecku jakiś wał palący w miejscu publicznym dmucha dymem w twarz? Dlaczego to ich nie oburza? Dlaczego w takich sytuacjach nei reagują? Przecież też chodzi o ich dzieci! Obłuda i kołtunizm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
BO JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO NAD TYM ŚWIATEM ZAPANUJĄ:ŚWIRY,PEDAŁY,PEDOFILE,LESBY.
tak i żydzi, cykliści, sataniści, dzieciobójcy, nosiciele swińskiej grypy i łysej ci...y No coś takiego... a z moich obserwacji wynika że już panują! Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze będziemy Polską B - zaścianek. "Szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...