Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuba wyleciał na leczenie. Dzięki pomocy innych

Utworzony przez Joanna, 22 września 2013 r. o 18:28 Powrót do artykułu
Jestem mieszkanką Felina, drodzy Rodzice Kuby przykro mnie was słuchać jak informujecie w mediach że tylko wam pomagają szkoły, Fundacja "Siepomaga" a zapomnieliście podziękować ludziom ze Stowarzyszenia "Tęcza" wielki wstyd !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za znieczulica Joasiu myslisz ze rodzice chlopaka maja to w glowie???  Glupia babo postaw sie na ich miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie przykro czytać co pani pisze pani Joanno, co dla pani jest ważniejsze  pomoc czy podziękowanie na łamach mediów? następnym razem niech pani nie pomaga !!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wdzięczni są zapewne wszystkim za najdrobniejszą pomoc.Nie bądźmy drobiazgowi i nie czekajmy na te podziękowania.Czyż sam fakt,że możemy mieć swój udział w tak szczytnym celu nie jest dla nas radością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno, to wielki wstyd czekac na podziekowania i wdzięczność...żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak coś w tym jest?W ogóle najbardziej chore jest to,że w tym państwie to społeczeństwo sponsoruje leczenie i wszelkie akcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak coś w tym jest?W ogóle najbardziej chore jest to,że w tym państwie to społeczeństwo sponsoruje leczenie i wszelkie akcje
Skoro państwo nie spełnia swoich zadań to jedyna nadzieja w drugim człowieku.Pomagajmy kto może,nikomu nie wyciągniemy nawet symbolicznej złotówki bez jego dobrej woli.Człowiek człowiekowi bratem nie wilkiem chociaż w tych wyjątkowych sytuacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro państwo nie spełnia swoich zadań to jedyna nadzieja w drugim człowieku.Pomagajmy kto może,nikomu nie wyciągniemy nawet symbolicznej złotówki bez jego dobrej woli.Człowiek człowiekowi bratem nie wilkiem chociaż w tych wyjątkowych sytuacjach.
    owszem pomagajmy ale jak  państwo tj. rząd nie spełnia swojej roli to rozpieprzyć, rząd umie zadba tylko o  siebie i swoją rodzinę, sobie jadła w korycie nie odmówią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  owszem pomagajmy ale jak  państwo tj. rząd nie spełnia swojej roli to rozpieprzyć, rząd umie zadba tylko o  siebie i swoją rodzinę, sobie jadła w korycie nie odmówią  
Jestem ZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...