Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nikogo nie ma w czołowce z Lublina... no coment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawym jest:ile osób na listy Kukiza podrzuciły służby specjalne,a ile działacze innych partii ze swojego otoczenia i potomstwa.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A SAK z Puław?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chociaż raz marian podjął dobrą decyzję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być transparentnie, przejrzyście, uczciwie. A wyszło? Pan Kordynator Kondrakiewicz najpierw dobrał sobie wg własnego klucza osoby, które wybierały kandydatów na list, wg sobie tylko znanych kryteriów. Kolesiostwo jak nic. Chłopcy z mlekiem pod nosem, bez jakiegokolwiek doświadczenia politycznego, bez sukcesów - który z nich był przynajmniej radny gminnym? mają decydować o losie Polski i Polaków. Sprawdziły się moje obawy - niejasny  wybór osób, bałagn, (być może celowy i kontrolowany) zbieranina "dziwologów"- vide Liroy, każe mi sądzić, że jest to kolejna przybudówka Platformy. Kukiz to taki pan Palikot z obecnej kadencji.   Ja na takie ugrupowanie, z którym wiązałem na początku pewne nadzieje nie zagłosuje w nadchodzących wyborach i podobnie będę polecał rodzinie, znajomym, przyjaciołom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli wybitni Polacy - śp.Piłsudski, śp.Gierek,śp.Wyszyński śp.Wojtyła czy wreszcie geniusz ostatnich czasów śp.Jaruzelski !!! To byli ludzie godni zaufania...!!! Dziś już takich nie ma ,więc ja olewam tzw. "wybory", a gawiedź niech się łudzi ...;-)))
A Bul-pisda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być transparentnie, przejrzyście, uczciwie. A wyszło? Pan Kordynator Kondrakiewicz najpierw dobrał sobie wg własnego klucza osoby, które wybierały kandydatów na list, wg sobie tylko znanych kryteriów. Kolesiostwo jak nic. Chłopcy z mlekiem pod nosem, bez jakiegokolwiek doświadczenia politycznego, bez sukcesów - który z nich był przynajmniej radny gminnym? mają decydować o losie Polski i Polaków. Sprawdziły się moje obawy - niejasny  wybór osób, bałagn, (być może celowy i kontrolowany) zbieranina "dziwologów"- vide Liroy, każe mi sądzić, że jest to kolejna przybudówka Platformy. Kukiz to taki pan Palikot z obecnej kadencji.   Ja na takie ugrupowanie, z którym wiązałem na początku pewne nadzieje nie zagłosuje w nadchodzących wyborach i podobnie będę polecał rodzinie, znajomym, przyjaciołom. 
    1. Gdyby Ruch Kukiza być przez kogokolwiek sterowany, Kukiz nie robiłby takich błędów, jak robi. Widac spontaniczność w działaniach ruchu.   2. Na Ruch Kukiza nie zagłosuję z jednego powodu. Według zapowiedzi Pana Kukiza na spotkaniu przedwyborczym z mieszkancami regionu, w kwietniu br, na "1" miały znaleźć się osoby znane i szanowane w danym regionie przez różne środowiska: prawnicy, ekonomiści etc. Jak jest - każdy widzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta. Ci co tak dużo działali w Lubelskim, a nie ma ich na liście, pokazują właśnie na czym im zależało najbardziej. Nie na Polsce i wspólnych zmianach na lepsze, tylko na dopchaniu się do koryta. Doskonała zagrywka Kukiza, zadziałała autoeliminacja. Majstersztyk. ...a to nie koniec :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie na dopchaniu do koryta zależy osobom z 1 i 2 na liście. Dlaczego nie było prawyborów a komisja weryfikująca nie została wybrana oddolnie tylko jednoosobowo? Machloj jest dużo więcej. Osoby zasiadającae w tajnej komisji weryfikacyjnej powołanej przez pana Kondrakiewicza miały nie startować w wyborach. I co? pan KOndrakiewicz startuje z 2 miejsca, z listy lubelskiej z 1 zaś startuje jego kolega ze kolibra niejaki pan Kulsza. Więc nie p....rz o szczytnych ideałach i o Polsce. To po prostu było bezczelne  kolesiostwo w najczystszej postaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież z listy można głosować na osoby z dalszych miejsc, jeżeli dostaną więcej głosów będą nas reprezentować w Sejmie. Dlatego zwracam się do Was z apelem, szukajmy na listach bardzo wartościowych ludzi, żeby nastąpił rzeczywisty rozwój Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądając listy brakuje tylko jakieś pani z brodą i sukces murowany... Pan Kukiz jak nic zastąpi pana Palikota w roli przybudówki dla PO. Qvo vadis Polsko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, mam nadzieję, że znajdę wartościowego kandydata na liście Kukiza, i na pewno nie będę głosował na tych z pierwszych miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli zbieraniny ciag dalszy. jednym słowem barachło.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie. Pierwsze trzy miejsca z obwodu Biała Podlaska, Chełm, Zamość kandydaci z Zamościa. Pamietajcie ludzie. Głosuje sie na swoich a nie na obcych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie. Pierwsze trzy miejsca z obwodu Biała Podlaska, Chełm, Zamość kandydaci z Zamościa. Pamietajcie ludzie. Głosuje sie na swoich a nie na obcych.
  Wschód nie ma jeszcze najgorzej, przynajmniej kandydaci z tego województwa. A co ma powiedzieć okręg lubelski, gdzie kandydaci nr 1 i 2 są związani z Warszawą. Czy takie osoby będą bronić zakładów pracy patrz Bogdanka, czy Zakłady Azotowe? Sądzę, że nie, ale ważne, że są przy korycie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprę Kukiza, a 6 września zagłosuję na JOW-y!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po "dobrym"panie-jeszcze"lepszy"nastanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być transparentnie, przejrzyście, uczciwie. A wyszło? Pan Kordynator Kondrakiewicz najpierw dobrał sobie wg własnego klucza osoby, które wybierały kandydatów na list, wg sobie tylko znanych kryteriów. Kolesiostwo jak nic. Chłopcy z mlekiem pod nosem, bez jakiegokolwiek doświadczenia politycznego, bez sukcesów - który z nich był przynajmniej radny gminnym? mają decydować o losie Polski i Polaków. Sprawdziły się moje obawy - niejasny  wybór osób, bałagn, (być może celowy i kontrolowany) zbieranina "dziwologów"- vide Liroy, każe mi sądzić, że jest to kolejna przybudówka Platformy. Kukiz to taki pan Palikot z obecnej kadencji.   Ja na takie ugrupowanie, z którym wiązałem na początku pewne nadzieje nie zagłosuje w nadchodzących wyborach i podobnie będę polecał rodzinie, znajomym, przyjaciołom. 
 
Miało być transparentnie, przejrzyście, uczciwie. A wyszło? Pan Kordynator Kondrakiewicz najpierw dobrał sobie wg własnego klucza osoby, które wybierały kandydatów na list, wg sobie tylko znanych kryteriów. Kolesiostwo jak nic. Chłopcy z mlekiem pod nosem, bez jakiegokolwiek doświadczenia politycznego, bez sukcesów - który z nich był przynajmniej radny gminnym? mają decydować o losie Polski i Polaków. Sprawdziły się moje obawy - niejasny  wybór osób, bałagn, (być może celowy i kontrolowany) zbieranina "dziwologów"- vide Liroy, każe mi sądzić, że jest to kolejna przybudówka Platformy. Kukiz to taki pan Palikot z obecnej kadencji.   Ja na takie ugrupowanie, z którym wiązałem na początku pewne nadzieje nie zagłosuje w nadchodzących wyborach i podobnie będę polecał rodzinie, znajomym, przyjaciołom. 
Co masz Kutafońcu do Palikota ??? Nie znasz go osobiście, to się odpierdul od niego !!! Widać, że jesteś CyberGłupkiem i "łykasz" papkę medialną, jaką Ci serwują "PseudoMądre" media...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Wschód nie ma jeszcze najgorzej, przynajmniej kandydaci z tego województwa. A co ma powiedzieć okręg lubelski, gdzie kandydaci nr 1 i 2 są związani z Warszawą. Czy takie osoby będą bronić zakładów pracy patrz Bogdanka, czy Zakłady Azotowe? Sądzę, że nie, ale ważne, że są przy korycie...  
Poczekajmy na całą listę i głosujmy na swoich, pomożemy im zdobyć więcej głosów i jedynki dwójki trójki nie wejdą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...