Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KUL. Można wygrać indeks na studia

Utworzony przez Roman, 6 marca 2013 r. o 15:20 Powrót do artykułu
Spoko. Idź na KUL - a potem dołącz do bezrobotnych "humanistów". Dzięki za propozycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,na kul od kilkunastu lat istnieje instytut ,,norwida,,ludzie tam zatrudnieni obijaja sie,nie maja wiele do roboty,,,wiec,,,,wyskocza na miasto,na obiadek , posurfuja w internecie,zalapia sie na wyjezdzik zagraniczny, zorganizuja konferencyjke itp,,,itd,,,i tak im czas leci,,,,,,,,czas z tym towarzystwem i z tym instytutem cos zrobic ,,,,moze niech ucza studentow i przekazuja im wiedze o norwidzie,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co wygrywać jak i tak wszystkich przyjmują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po KUL-u, jestem humanistą. Właśnie wróciłem z pracy, którą uwielbiam, zaraz sobie otworzę piwo, żona zrobi kolację i zabieram się do oglądania Ligi Mistrzów, a później się wreszcie wyśpię, bo jutro na 10:45. Robię co kocham, zarabiając przy tym więcej niż większość jednostek w tym społeczeństwie. Odradzaj innym KUL, skończą jak Ty Bo nie spodziewam się abyś zajmował jakiekolwiek PORZĄDNE stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po KUL-u, jestem humanistą. Właśnie wróciłem z pracy, którą uwielbiam, zaraz sobie otworzę piwo, żona zrobi kolację i zabieram się do oglądania Ligi Mistrzów, a później się wreszcie wyśpię, bo jutro na 10:45. Robię co kocham, zarabiając przy tym więcej niż większość jednostek w tym społeczeństwie. Odradzaj innym KUL, skończą jak Ty Bo nie spodziewam się abyś zajmował jakiekolwiek PORZĄDNE stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Jestem po KUL-u, jestem humanistą. Właśnie wróciłem z pracy, którą uwielbiam, zaraz sobie otworzę piwo, żona zrobi kolację i zabieram się do oglądania Ligi Mistrzów, a później się wreszcie wyśpię, bo jutro na 10:45. Robię co kocham, zarabiając przy tym więcej niż większość jednostek w tym społeczeństwie. Odradzaj innym KUL, skończą jak Ty Bo nie spodziewam się abyś zajmował jakiekolwiek PORZĄDNE stanowisko.
To jesteś szczęśliwcem,ale troszeczkę przebarwiłeś... Również jestem po KUL-u,mam satysfakcjonującą mnie pracę,wynagrodzenie pozwalające na godne życie i możliwości awansu zawodowego.Nie jest to jednak szczyt moich marzeń.Czas studiów to piękny okres w moim życiu i z całą odpowiedzialnością polecam ten Uniwersytet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^^dobra cwaniaczki a ile macie lat i w którym roku skończyliście ten KUL, bo zaraz sie okaze ze 5-10 lat temu i cwaniakujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapiszę się do konkursu jak dadzą nagrodę piniężna i to znaczną. A na studia zapiszę się na jakie zechcę. Bez łaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...