Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kulturalny autobus będzie jeździł po Lublinie

Utworzony przez Kicu, 10 marca 2012 r. o 18:09 Powrót do artykułu
Wybaczcie, ale na początku myślałem, że ten autobus na zdjęciu jest po prostu cholernie brudny. Mam nadzieję, że na żywo to lepiej wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne, chociaż dla mnie to ostatnia rzecz jakiej mi trzeba w autobusie. Utknąć w takim i jeszcze porannym czy popołudniowym korku, przechlapane [:
Ostatnio edytowany 10 marca 2012 r. o 18:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRY POMYSŁ. OKLEJCIE WSZYSTKIE STARE GRATY FOTOGRAFIAMI PRZEDSTAWIAJĄCYMI ZABYTKI LUBLINA, PANORAMĘ MIASTA, WYDARZENIA KULTURALNE, IMPREZY KULTURALNE, FESTIWALE... Trolejbus z reklamą Lublin Europejska Stolicą kultury 2016 jest bardzo ładny i nadal powinien jeździć tak oklejony. Wielu przyjezdnych nadal nie wie, że Lublin był kandydatem ESK 2016.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...