Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A już myślałem,że macie przeciek:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcialem Wam powiedziec  ze znowu nie wygralem   cholera  mysle  ze tam ktos kantuje   zeby tyle grac  i nic nie wygrac  to niemozliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idioci płacą podatki od marzeń , jakby mało im innych podatków . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś mamy 16 IV a to jeszcze wisi. Może byście to usunęli bo nieaktualne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcialem Wam powiedziec  ze znowu nie wygralem   cholera  mysle  ze tam ktos kantuje   zeby tyle grac  i nic nie wygrac  to niemozliwe
  Możliwe. Jest miliony kombinacji. Ale ja myślę coś innego - kto udowodni komu, że ktoś wygrał? Lotto to może być jedna wielka ściema, maszynka do wyciągania kasy.... Nikt nigdy się nie przyznał, że coś wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam 40 milionów jak na https://www.worldlotteryclub.com można wygrać ponad 300 milionów. Wiadomo, że jak ktoś wygrywa to dla własnego bezpieczeństwa ukrywa to.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...