Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kumulacja Lotto. Dzisiaj można wygrać 23 mln zł

Utworzony przez kawusia puzzle, 17 stycznia 2015 r. o 11:37 Powrót do artykułu
Słuchajcie, może już ktoś się dodzwonił na infolinię do totka i wie jakie będą dzisiaj wylosowane liczby? To niech się łaskawie podzieli tą wiadomością, będziemy wdzięczni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotto to jedna wielka bzdura I sciema.Nie znam nikogo I nie slyszalem by ktos cos jeszcze wygral w takim losowaniu na pewno nie w polsce gdzie kazdy kazdego oszukuje I oklamuje.tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotto to jedna wielka bzdura I sciema.Nie znam nikogo I nie slyszalem by ktos cos jeszcze wygral w takim losowaniu na pewno nie w polsce gdzie kazdy kazdego oszukuje I oklamuje.tyle w temacie.
  A ja kolego słyszałem, mój sąsiad wygrał parę lat temu jakieś 800 tyś  ale niestety długo nie pożył.. zapił się na śmierć.. nier powiem bo dom postawił i wprowadził się w ciągu roku ale co z tego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotto to ściema!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...