Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze, że nie gram bo chyba bym głupawki dostał z wygranej. A jednocześnie fajna reklama dla Totka. Teraz więcej osób będzie grało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOTTO to ściema. Nikt nie wygrywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mnie nie dziwi, że wygrana padła w Warszawie i do tego na chybił trafił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotto to hazard, który można porównywać do maszyn i do losowych gier w kasynie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajajajajaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prośbę podajcie namiary na tą osobę która wygrała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hazard? Stary, lotto to zabawa, nie ma co porównywać z automatami czy kasynem. U mnie w rodzinie gra się odkąd pamiętam i jakoś nikt tego nie traktuje jako hazard - raz na jakiś czas idzie się spróbować szczęścia, jak jest kumulacja to obowiązkowo Milionów jeszcze się nie dorobiliśmy, ale parę czwórek w lotto w rodzinie się trafiło więc nie jest tak, że nikt nie wygrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O takiej wygranej w Lotto marzy każdy - "szóstka", którą trafił w minioną sobotę jeden z naszych Graczy, jest warta dokładnie 23 378 863,20 złotych! Pieniądze trafią w ręce osoby, która 4 grudnia zakupiła w warszawskiej kolekturze przy ul. Puławskiej 37 pięć zakładów na chybił trafił. Oto sześć szczęśliwych liczb z ostatniego losowania Lotto: 1, 8, 26, 29, 38, 43. (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...