Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupa problemów. Zamknięto część Aqua Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2017 r. o 12:23 Powrót do artykułu
Mam nadzieję, że kamery nagrały palanta i jego twarz niedługo ujrzymy w gazetach! Powinien być obciążony kosztami oczyszczania basenu i brakiem wpływów z biletów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce inspiracji. Jak widać lubelski gmin nie dorósł do atrakcji w postaci publiczny basen. Dziwię się tylko, że: a) nie wprowadzą do regulaminu zapisu o karze z tytułu zanieczyszczenia wody w kwocie np. 5000 zł albo b) wzywanie policji i wystawianie mandatu. Gdyby delikwent raz zapłacił, nauczyłby się korzystać z toalety. Bednarczyk daję Ci te rozwiązania za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym bardzo chciała wiedzieć co siedzi we łbie człowieka, który myśli, że jest ok zesrać się do basenu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swołocz to swołocz, niczego nie uszanuje, wszystko zniszczy, za.ra, dzicz !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko woła o pomstę do nieba! LUDZIE!!! Jak nie kąpiele w fontannie, to sr*** i sz***nie na Wrotkowie, a teraz jeszcze to... no masakra! dlaczego "lubelaki" przez małe "el" to aż taka banda wieśniaków?! tel mi łaj!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja bym bardzo chciała wiedzieć co siedzi we łbie człowieka, który myśli, że jest ok zesrać się do basenu?
A ja bym chciał wiedzieć ile lat miał ten człowiek, bo jestem przekonany, że chodzi o małe dizecko, które po prostu nie potrafiło powiedzieć, że potrzebuje do toalety.  Ale gdyby napisano w artykule, że chodzi o dziecko to pewnie nie byłoby takiej sensacji, prawda??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupa problemów, czyli - kupa w basenie! W tym zasranym Lublinie nic nie wychodzi. Stadion pusty rdzewieje, Motor zbiera baty, a miała być już I Liga na jubileusz. Bród, smród i ubóstwo! Kolejny nierentowny obiekt. Tak promuje się Lublin za pana Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszukac monitoring i obciążyć kosztami delikwenta lub rodzica, ktory nie dopilnowal pociechy.Da to na przyszlosc przestroge.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kupa problemów, czyli - kupa w basenie! W tym zasranym Lublinie nic nie wychodzi. Stadion pusty rdzewieje, Motor zbiera baty, a miała być już I Liga na jubileusz. Bród, smród i ubóstwo! Kolejny nierentowny obiekt. Tak promuje się Lublin za pana Żuka.
 Wina Żuka, że brudas nasrał w basenie. Jeszcze dopisz Tuska i będzie wszystko grało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
undefined napisał:
Ja bym bardzo chciała wiedzieć co siedzi we łbie człowieka, który myśli, że jest ok zesrać się do basenu?
A ja bym chciał wiedzieć ile lat miał ten człowiek, bo jestem przekonany, że chodzi o małe dizecko, które po prostu nie potrafiło powiedzieć, że potrzebuje do toalety. Ale gdyby napisano w artykule, że chodzi o dziecko to pewnie nie byłoby takiej sensacji, prawda???
 Może nie wiesz, ale są specjalne pieluchy dla dziecie na basen. A jak dziecko z pieluch wyrosło, ale nadal nie potrafi sygnalizować potrzeby, to się go na basen nie zabiera. Dorosły czy dziecko - gówno to gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaret z cebulakami lubelakami ,przecież wiadomo że jesteśmy od zawsze brudasami wystarczy popatrzeć na nasze domy,bloki,ulice,ubrania itp itd :)Tego nic nie zmieni bo to kwestia wychowania.Jednostki których na pewno jest coraz więcej nie wpłyną na większość.Szkoda tych inwestycji panie prezydent :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
gość napisał:
undefined napisał:
 Ja bym bardzo chciała wiedzieć co siedzi we łbie człowieka, który myśli, że jest ok zesrać się do basenu?
A ja bym chciał wiedzieć ile lat miał ten człowiek, bo jestem przekonany, że chodzi o małe dizecko, które po prostu nie potrafiło powiedzieć, że potrzebuje do toalety. Ale gdyby napisano w artykule, że chodzi o dziecko to pewnie nie byłoby takiej sensacji, prawda???
Może nie wiesz, ale są specjalne pieluchy dla dziecie na basen. A jak dziecko z pieluch wyrosło, ale nadal nie potrafi sygnalizować potrzeby, to się go na basen nie zabiera. Dorosły czy dziecko - gówno to gówno.
Tak, wiem bo też mam małe dziecko i wiem, że te pieluchy nie są skuteczne w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kupa problemów, czyli - kupa w basenie! W tym zasranym Lublinie nic nie wychodzi. Stadion pusty rdzewieje, Motor zbiera baty, a miała być już I Liga na jubileusz. Bród, smród i ubóstwo! Kolejny nierentowny obiekt. Tak promuje się Lublin za pana Żuka.
  Widzę, że pis przygotowuje się do wyborów samorządowych? Taki komentarz nie przekona nie tylko mieszkańców Lublina, ale nawet w Warszawie czy Poznaniu mieszkańcy widzą, jak pozytwnie Lublin się zmnieł za dwie ostatnie kadencje prezydenckie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W autobusach też jeżdżą śmierdziuchy, i jakby co raz więcej. Proszę coś z tym zrobić, bo trzeba będzie pozamykać autobusy jak te baseny. Płacę za bilet i nie życzę sobie smrodu i brudasów, którzy dotykają wszystkiego czego dotykają potem normalni pasażerowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kur.wa nożna nasr.ać do basenu.Gorzej niż imigrant.Lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo stare jak świat, znane od zawsze; im większa dostępność czegokolwiek, tym mniejsza jakość, ilość obniża jakość, jeszcze inaczej, gó,,,,,,o chłopu, nie zegarek, albo; wpuść chłopa do biura, to atrament wypije, niebawem stanie się tak, że z publicznych basenów zrobią kloakę, wystarczy popatrzeć na wypoczywające rozkoszne towarzystwo nad Firlejem, co drugi, co druga wchodzi do wody z pękatym od piwa brzuchem żeby się załatwić, albo pary uprawiające coś na kształt hydro- seksu, obrzydlistwo ! ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety nie są obniżone do całęgo obiektu , Tylko do pozostałej częsci basenowej , bo wczoraj kupiłem bilet na 3 godziny razem z saunarium i cena biletu była po cenach normalnych 48 zł, Proszę dokładnie sprawdzić Panie Redaktorze . a właściwie dlaczego cena biletów na resztę obiektu nie jest obniżona chociażby z tego powodu że kalkulacja opłaty za wejście na obiekt obejmowała dostępność obiektu w 100 procentach ? bo wynika z tego morał ; Płacimy za całą bułkę lecz dostajemy tylko połowę , może miejski rzecznik konsumentów powinien zająć się cenami biletów na naszym reprezentacyjnym wc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROMOCJA NIE DOTYCZY CAŁEGO OBIEKTU PANIE RZECZNIKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zamontować w częściach publicznych wewnętrzne CCTV, i łapać delikwentów na miejscu, a nagrania lekko anonimizować i puszczać niczym virale do sieci, jako za kare i ku przestrodze...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż - mamy wreszcie centrum spotkania kultur!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...