Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupił adamwasilewski.pl, by ośmieszać prezydenta

Utworzony przez RAFAŁ, 26 maja 2009 r. o 22:56 Powrót do artykułu
Ja chetnie kupijbym strone jarosławkaczyński.pl bo tak baznadziejnego rządu jak za jego czasu to długo mieć nie będziemy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialna strona. POLECAM !!!!!! CZYTAJCIE !!!!!! Od urodzenia mieszkam w Lublinie i wstyd mi za władze, za ich bezradność. Regularnie jeżdżę do Rzeszowa, który w porównaniu z Lublinem to dziura, a rozwija się 10000000000000000% szybciej i lepiej. Rzeszów zmienia się z roku na rok, a Lublin stoi w miejscu i niech nam nie mówią że to przez to że jesteśmy na wschodzie skoro Rzeszów może to Lublin tym bardziej, Ludzie mamy o wiele większe możliwości rozwoju niż Rzeszów tylko trzeba chcieć......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedruki z polskojęzycznej gazety głównie, nic ciekawego. Myślałem, sądząc po autorze, że będzie lepszy szmonces, szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd wasz nowi złodzieje obcego nazwiska i pogarda nasza dla ludzi,którzy posługują się takimi metodami i walą poniżej pasa. Takimi metodami daleko nie zajadą i tego im życzę.A czytelnikom tak stworzonych stron daję pod rozwagę etykę ludzi, którzy na wybiórczych i kłamliwych treściach chcą dostać się do polityki. świadectwo wystawili już sobie zanim do tej polityki się zbliżyli.Zyczę im tego,żeby tą samą metodą ktoś kiedyś zawalczył z nimi. "Kto mieczem wojuje od miecza ginie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd wasz nowi złodzieje obcego nazwiska i pogarda nasza dla ludzi,którzy posługują się takimi metodami i walą poniżej pasa. Takimi metodami daleko nie zajadą i tego im życzę.A czytelnikom tak stworzonych stron daję pod rozwagę etykę ludzi, którzy na wybiórczych i kłamliwych treściach chcą dostać się do polityki. świadectwo wystawili już sobie zanim do tej polityki się zbliżyli.Zyczę im tego,żeby tą samą metodą ktoś kiedyś zawalczył z nimi. "Kto mieczem wojuje od miecza ginie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek ty gamoniu zastanów sie co ty bredzisz po ilu byłeś jak to pisałes co cie tak urzekło Rzeszowie ze takie głupstwa pleciesz won z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi prezydenta - taki poczciwy staruszek, nikomu nie przeszkadzający, a ciągle mu się obrywa. Tu pis zerwie koalicję, tam Łątka do Nowego Jorku poleci, tu znowu taka strona powstała. Czemu jest winny prezydent - przecież on NIC nie zrobił. Tak, dokładnie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda mi prezydenta - taki poczciwy staruszek, nikomu nie przeszkadzający, a ciągle mu się obrywa. Tu pis zerwie koalicję, tam Łątka do Nowego Jorku poleci, tu znowu taka strona powstała. Czemu jest winny prezydent - przecież on NIC nie zrobił. Tak, dokładnie nic.
Gościu, jesteś tak samo obrzydliwy i kłamliwy w swej wypowiedzi jak ci złodzieje co ukradki dane osobowe Prezydenta, któremu nigdy nie dorównacie pod żadnym względem. Człowiek, który jest lepszy i mądrzejszy i ma rzeczywiste sukcesy/ nie mówcie mi tu o kilku niewyremontowanych ulicach/ zawsze wzbudza agresję małych nieudacznych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...