Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To chyba dobrze że chcą zaprosić Papieża do Lublina, Czy nie dobrze, o co chodzi Kościołowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba dobrze zaprosić Papieża do Lublina. Czy nie ? To o co chodzi Kurii ? Chyba im wiecej chce tym lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle ,ktoś wyskoczył przed orkiestrę,w tym przypadku u mnie p. Beata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za numer. chcecie Franciszka to go zapraszajcie i to wszyscy ktorzy chaą. a jak ktos bedzie mowil ze nie mozna bo to czy tamto to w ogole nie przyjedzie i tyle go bedziecie widzieli. co za glupie tlumaczenie ze nie mozna ze polityka i tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam szczegółów, ale podziwiam trud Radnych. Wydrukowali materiał, roznieśli po skrzynkach pocztowych, spotkałem Radnego jak wkładał listy w moim bloku. Trzeba chwalic czyjść trud, a nie trud wygłoszenia czegoś przed mikrofonem. List od Radnych był ciekawy, zainspirował mnie do poszukania w Internecie reguł Zjazddów młodzieży. Brawo Radni. Ci z Radnych, co nie maja iskry Bożej do pomysłów zazdroszczą.Krzysztof ze Centrum Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli ktos podpisal apel to kuria powinna to zaakceptowac. A nie wymyslac trudnosci. To olewanie ludzkiego zaangazowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Radni - Zuchy - Jak Franciszek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy radni Wspólnego Lublina na spotkaniu z Prezydentem Zukiem uradzili że ksieża z ambon mają potępić swoich politycznych wrogów z PO. Czy to fragment z Mrożka czy tekst z Trybuny Ludu ktore drukowała w latach walki z klerem w latach pięćdziesiątych. PAAAAARANOJA jest goła jak śpiewał Maanam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN to Miasto idzie do przodu, dzięki Prezydentowi i Radnym ( takim z inicjatywą jak Ci co zapraszają Franciszka). Gdzie moge sie zgłosić jak wolontariusz. ( Ja zdrowie pozwoli) Michał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIWAT RADNI WIWAT - Słuszna sprawa EWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dziwnego Franciszek że mówi iż bywa antyklerykałem skoro lubelski kler nie chce go zaprosic to Lublina. Wstyd żeby o zaproszenie musiał żebrac w Kurii radny PO. O cześć wam panowie ksieża jak mówi stara piosenka. A ciekawe dlaczego go nie chcą, może mają coś do ukrycia. Czyżby trwoga zagościła w pałacu arcybiskupimwww.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131001/KRAJSWIAT/131009984  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Papież to jest kukiełka do obwożenia po różnych mieścinach w Polsce? Powiedział, że przyjedzie na spotkanie z młodzieżą do Krakowa, to znaczy, że tam przyjedzie. Kto chce się z nim spotkać to może się wybrać do Krakowa. A radni niech się zajmą sprawami swojego miasta, a nie polityką międzynarodową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franciszek to wspaniały prosty człowiek i na pewno nie pcha sie na salaony jeżdzi metrem nie mercedesem rozmawia z prostymi ludźmi i każde zaproszenie przyjmie z serca . Posłuchajcie co głosi . Byłoby mu miło gdyby wszystkie Polskie miasta go zaprosiły ! Co to znaczy że zaprasza Kuria  ? Kościół bez wiernych nie jest Kosciołem ? Nagle wszyscy Komuniści z PZPR stali się wierzacymi w jedna noc cudowną ! Zapraszajcie ludzie niech młodzież uczy się od Franciszka życia tak jak uczyła sie od Jana Pawła II .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZięki Naszym Radnym Papież , będzie Wiedział, gdzie jest LUblin ( bez względu, czy przyjedzie, czy nie). Nie wiem jacy to Radni Zapraszają - ale są Fajni dla mnie. IREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni działają, nie tylko podnosza ręce na głosowani - ruszaja tez głową. Brać z nich przykład ! OLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są takie jednostki radnych  które przez całą kadencję nauczyli sie na pamięć po jednym zdaniu !   wnoszę o przejście do głosowania i zamkniecie dyskusji ! wnoszę o zdjęcie z porzadku obrad interpelacji i zapytań !   Taka łatwa robota jak wyżej widać. Po co się wychylać dieta i tak na konto leci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich Radnch mam potrzeba - kreatywni, To dobrzy Radni na Trudne Czasy. A czsy są Trudne. Cos wymyslili, zrobili dobrą robotę, jakby innych przyjeli jako pomyslodawców - to gazety nie miały by o czym pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję opozycjonistom, bo dzięki nim Lubliniane zobaczą Trud Radnych inicjatorów Akcji. Negatywne wpisy, tylko wzmacniają akcję. Tadeusz nie Rydzyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co lepsze Papież w Lublinie, czy pomysł na Ogrodnika Miejskiego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTAM gdzie tu kuria widzi działanie polityczne ? pytam GDZIE ??? oni bombardowaliby każdą inicjatywę, która nie wyszła od nich  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...