Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Łączył wiarę z rozumem\". Powiedzieli o Życińskim

Utworzony przez Fides, 20 lutego 2011 r. o 21:05 Powrót do artykułu
Wiara i rozum to nie są pojęcia przeciwstawne , panie prezydencie Komorowski. To o co pan sugeruje mówiąc o pięknym dowodzie jednostkowym, to kłamstwo komunistyczne o przeciwstawieniu rozumu i wiary z którym Jan Paweł II rozprawił się w swojej Ratio et Fides. Tylko skąd pan ma to wiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy też "łączą wiarę z rozumem " ale do innych wniosków dochodzą ....może dlatego ,że swoją wiarę widzą przez pryzmat Bogurodzicy i napisu na sztandarach Bóg Honor Ojczyzna. Natomiast Życiński skupiał się bardziej na udowodnieniu lojalności wobec twórców kabał,wyznając im braterstwo a i zapewne podzielał tęsknoty Betlejewskiego. Wierzący w Boga, wystarczy jedynie przestrzegać jego przykazań a reszta to banialuki stworzone przez człowieka i dla jego korzyści.Stwóca powiedział OBYŚ CUDZYCH BOGÓW NIE MIAŁ PRZEDE MNĄ a tu proszę,co jeden umrze to święty albo błogosławiny. Nie czekają na Sąd Ostateczny tylko wyręczają Pana Boga.Towarzystwo się gubi...mówi o skromności i ubóstwie a pokazuje się w przepychu ,mówi o prawdzie a kłamstwem się nie brzydzi mówi o czystości a ciemne plamy biel kalają. I nie ma to znaczenia która towiara i co jej przyświeca ;półksiężyc,menora czy gromnica. Nie tak dawno ,w tvp info obejrzałem reportaż z Góry Kalwarii o człowieku w zgrzebnej szacie ...tak,ten człowiek był oddany Panu Bogu.Reszta ? no cóż "NAPOMPOWANY,WIELKI KOLOROWY BALON" zgodził się z tym i sam zmarły tyle tylko że i sam tym powietrzem nie pogardził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KANTY! Zarzucasz ś.p. abp. Życińskiemu nieczystość. A sam nie masz czystego sumienia. Przepraszam, ale... ja i Ty znamy się bardzo dobrze i obydwaj wiemy, że jesteś ostatnią osobą, która ma prawo komukolwiek ją zarzucać. Tak więc odpuść sobie i daj innym przeżyć żałobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mądrze napisane Kanty , moge sie pod tym podpisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andnef agnees: może to i ładnie brzmi. Sęk w tym, że Kanty mówi jedno a sam w życiu postępuje dokładnie na odwrót. I to jest przerażające! Dla mnie to jest przejaw hm... zagłuszania własnego sumienia? To tak trochę jakby diabeł ornat przyodział i ogonem na mszę dzwonił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łączył łączył ale mu się nie udało bo pokusy mu w tym przeszkadzały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy Kantego napisał:
KANTY! Zarzucasz ś.p. abp. Życińskiemu nieczystość. A sam nie masz czystego sumienia. Przepraszam, ale... ja i Ty znamy się bardzo dobrze i obydwaj wiemy, że jesteś ostatnią osobą, która ma prawo komukolwiek ją zarzucać. Tak więc odpuść sobie i daj innym przeżyć żałobę.
Słuchaj ...jeżeli tak dobrze znałe(a)ś Życińskiego to nie możesz być moim dobrym znajomym... chyba ,że mnie szpiegowałeś -a to by się zgadzało bo wasi znajomi szpiegować potrafili...wiem to od ks.Isakowicza Zalewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy Kantego napisał:
KANTY! Zarzucasz ś.p. abp. Życińskiemu nieczystość. A sam nie masz czystego sumienia. Przepraszam, ale... ja i Ty znamy się bardzo dobrze i obydwaj wiemy, że jesteś ostatnią osobą, która ma prawo komukolwiek ją zarzucać. Tak więc odpuść sobie i daj innym przeżyć żałobę.
Możesz coś ujawnić z życia "kantego" ? On tak równo dopieprza i to od dłuższego czasu ? Może tak by go przytkać -rozumiesz takie lustereczko podstawić mu pod ryjek nich zobaczy się kiedy kwiczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanty! Znamy się z okresu gdy chodziłeś do szkoły Nie szpiegowałem ani Ciebie, ani kogokolwiek. Za to ta Twoja obsesja szpiegowania po prostu mnie przeraża. Wcześniej tego nie miałeś. Ale znając Twoje losy okresu szkolnego i poszkolnego nie dziwię się, że dziś ją masz. Zastanawiam się tylko czy Ty mówisz jedno a robisz drugie? Czy popadasz ze skrajności w skrajność? Kanty! Jestem jak najdalszy od tego aby sprawiać Ci przykrość, więc postaram się napisać możliwie jak najdelikatniej. OK? Kanty! dbaj o swoje zdrowie proszę. Obaj wiemy, że jest ono u Ciebie nie najlepsze i emocjonowanie się czymś na co nie miałeś, nie masz i nie będziesz mieć wpływu Twojemu zdrowiu nie służy. Znowu chcesz trafić do szpitala? Naprawdę szkoda go marnować na takie bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kadrylion napisał:
Możesz coś ujawnić z życia "kantego" ? On tak równo dopieprza i to od dłuższego czasu ? Może tak by go przytkać -rozumiesz takie lustereczko podstawić mu pod ryjek nich zobaczy się kiedy kwiczy.
Niestety - nie mogę takich rzeczy publicznie ujawniać. Tak bardzo chciałbym napisać coś więcej, ale po prostu nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy Kantego napisał:
Kanty! Znamy się z okresu gdy chodziłeś do szkoły Nie szpiegowałem ani Ciebie, ani kogokolwiek. Za to ta Twoja obsesja szpiegowania po prostu mnie przeraża. Wcześniej tego nie miałeś. Ale znając Twoje losy okresu szkolnego i poszkolnego nie dziwię się, że dziś ją masz. Zastanawiam się tylko czy Ty mówisz jedno a robisz drugie? Czy popadasz ze skrajności w skrajność? Kanty! Jestem jak najdalszy od tego aby sprawiać Ci przykrość, więc postaram się napisać możliwie jak najdelikatniej. OK? Kanty! dbaj o swoje zdrowie proszę. Obaj wiemy, że jest ono u Ciebie nie najlepsze i emocjonowanie się czymś na co nie miałeś, nie masz i nie będziesz mieć wpływu Twojemu zdrowiu nie służy. Znowu chcesz trafić do szpitala? Naprawdę szkoda go marnować na takie bzdety.
Mylisz mnie z kimś innym, w szpitalu byłem w wieku 10 czy 12 lat na wyrostek robaczkowy a to już przeszło 27 lat.Potem przeziębienia 2-3 dni zwolnienia i do pracy. Musiałeś mnie z kimś pomylić i jak cię zapewniałem ,w innej drużynie musiałem grać niż ty i zupełnie ktoś inny musiał mnie uczyć historii niż ciebie.A i jeszcze jedno żadnego adwersaża w tej dyskusji nie skopię na śmierć jak to zrobiono z jednym ze zgromadzonych pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu po Smolenskiej Katastrofie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy Kantego napisał:
Niestety - nie mogę takich rzeczy publicznie ujawniać. Tak bardzo chciałbym napisać coś więcej, ale po prostu nie mogę.
W takim razie pieprzysz i grochem strzelasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kadrylion napisał:
W takim razie pieprzysz i grochem strzelasz
Ten mój niby znajomy pewnie jedynie w raportach do UB pisał "prawdę" no i tam pewnie poznał TW "Filozofa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu skończy się ten cyrk życzyńskiego!? pochowali go więc już może należy się chwila przerwy dla normalnych ludzi przed nadchodzącą rocznicą tupolewa i wyświęcaniem następnego artysty w maju. Ten kraj jest tak poplątany że nie długo każdy dzień będzie święty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha jasne ze wielki ale bandyta i nie umarl tylko wywalil kopyta a komorowski za te slowa mowiac "wielki czlowiek" bedzie skwierczal w smole,no i nastepny baran zwny bartoszewski chociaz ja znam go pod innym imieniem i nazwiskiem ICEK SZWANCERBAU KUPIEC mowi ze ma 90 lat czy jakos tak,ok moze i ma ale to tylko dla tego ze ruszta w oswiecimiu byly zbyt rzadkie i ucieklo sie ickowi razem z popiolem...A szkoda..tak dla jasnosci szatan nie zyje,,gnije teraz w krypcie w budowli zwana katedra czy jakos tak...rok panski 2010 oraz 2011 uwazam za bardzo udane lata najpierw tu-154 pier....olna o ziemie z panem Kwak---czynskim a teraz mafiozo don vito zycinski poszedl do piachu....brawo..czuje sie jakbym trafil 10 szostek w totka takie szczescie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kiedy w końcu skończy się ten cyrk życzyńskiego!? pochowali go więc już może należy się chwila przerwy dla normalnych ludzi przed nadchodzącą rocznicą tupolewa i wyświęcaniem następnego artysty w maju. Ten kraj jest tak poplątany że nie długo każdy dzień będzie święty
364 dni ktore trzeba swiecic powinno byc w tym 300 maryji bo ona ma najwieksze udzialy w wolnych dniach jeden dla tupolewa przyglup leszek K tez pow|inien miec chociaz z jeden dzien dla siebie o guru rydzyk za zycia tez powinien miec jakis dzien dla siebIe szykuje nam sie nowy swiety,a jemu to jakies trzy dni no i juz niewiele zostalo to moze swieto świstaka, dzien swiety bez papierosa,swieto trypla,ognia,urodziny dzielnicowego bo przeciez tez swiety bo mandatow wypisuje nie malo no i musimy pamietac dzien swiety swiecic czyli do kosciolka,modlitwa rzut na tace (pamietajac przy tym ze koscielny to nie mloda osoba i nie moze dzwigac ciezarow)czyli tylko banknoty powyzej 20 zloty,szybka modlitwa i do domku z mysla o tym ze jutro znowu jest swieto:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak w sumie nie wierzący, jak sam stwierdził. Łączył wiarę z "pojednaniem" a właściwie z poddaniem się żydowskim geszewtom ... szczerze mam to du*** i płakał nie będę. Bo taka jego wiara jak i rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Ha jasne ze wielki ale bandyta i nie umarl tylko wywalil kopyta a komorowski za te slowa mowiac "wielki czlowiek" bedzie skwierczal w smole,no i nastepny baran zwny bartoszewski chociaz ja znam go pod innym imieniem i nazwiskiem ICEK SZWANCERBAU KUPIEC mowi ze ma 90 lat czy jakos tak,ok moze i ma ale to tylko dla tego ze ruszta w oswiecimiu byly zbyt rzadkie i ucieklo sie ickowi razem z popiolem...A szkoda..tak dla jasnosci szatan nie zyje,,gnije teraz w krypcie w budowli zwana katedra czy jakos tak...rok panski 2010 oraz 2011 uwazam za bardzo udane lata najpierw tu-154 pier....olna o ziemie z panem Kwak---czynskim a teraz mafiozo don vito zycinski poszedl do piachu....brawo..czuje sie jakbym trafil 10 szostek w totka takie szczescie...
nie wytrząsaj się bo ci w gacie poleci. ale racje masz głoduj na ch***"a. I lecz się neuropsychiatrycznie a najlepiej na ten nerw z dupy strony.
Ostatnio edytowany 21 lutego 2011 r. o 03:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
nie wytrząsaj się bo ci w gacie poleci. ale racje masz głoduj na ch***"a. I lecz się neuropsychiatrycznie a najlepiej na ten nerw z dupy strony.
Ej wybitny umysle powiedz coz to za nerw z dupy strony..Mam cos dla ciebie...znam cie:) wiem jaka masz morde:)Nie zdradzajaca oznak myslenia....wow trafilem w dziesiatke faceciku co sie szczyci ze ma niewiele wiekszy IQ od mlotka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanty napisał:
Mylisz mnie z kimś innym, w szpitalu byłem w wieku 10 czy 12 lat na wyrostek robaczkowy a to już przeszło 27 lat.Potem przeziębienia 2-3 dni zwolnienia i do pracy. Musiałeś mnie z kimś pomylić i jak cię zapewniałem ,w innej drużynie musiałem grać niż ty i zupełnie ktoś inny musiał mnie uczyć historii niż ciebie.A i jeszcze jedno żadnego adwersaża w tej dyskusji nie skopię na śmierć jak to zrobiono z jednym ze zgromadzonych pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu po Smolenskiej Katastrofie.
zapomniales dodac ze w wieku 15-16 byl leczony u ciebie dziedziczny syf w miejscu mozgu ale ok juz masz spokoj nasypali trocin,troszke blota z gownem zmieszqanego.wszystko bylo by OK tylko skoncz mowic ze jestes rycerzem jedi nie mozesz nim byc bo to ja nim jestem zapamietaj....Z wyrazami szacunku i niech moc bedzie z toba..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...