Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lasio Companija: Muzyka musi być szczera, inaczej nie ma sensu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2017 r. o 17:23 Powrót do artykułu
muzyka ? kalectwo muzyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywny człowiek. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muzyka ? kalectwo muzyczne Właśnie,jaka muzyka? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ludzi powinno być więcej. Tak dalej trzymaj i nie daj się innym przerobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie muzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 48 lat ciągle słucham różnej muzy. Nie mój klimat muzyczny, koleś się zatrzymał w jakiejś epoce...... ale popieram ludzi w czynie - takich jak ten mój krajan. Generalnie zalecam luz w tym zgiełku i pomieszaniu pseudoelit. Radio KEXP jest gooood...realy goood. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Lasio chyba pozuje na peronie stacji Zajezierze k/Dęblina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
muzyka ? kalectwo muzyczne
Przynajmniej Lasio nikog nie udaje. To jest muzyka, a nie to, co w twojej głowie wykreowały media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mam 48 lat ciągle słucham różnej muzy. Nie mój klimat muzyczny, koleś się zatrzymał w jakiejś epoce...... ale popieram ludzi w czynie - takich jak ten mój krajan. Generalnie zalecam luz w tym zgiełku i pomieszaniu pseudoelit. Radio KEXP jest gooood...realy goood. Pozdrawiam
Zatrzymał się? Coś ci się chyba poknociło. Czego oczekujesz? Że zacznie śpiewać w rytmie Rihanny, albo Disco Polo? Śpiewa siebie - i za to trzeba goi cenić, a nie krytykować. Idź do idola i śpiewaj czyjeś teksty, np. Jusytina Bibera by nastolatki siusiały w majteczki z radochy. Wtedy na pewno będziesz oryginalny i nowoczesny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Olo- bogactwo linii melodycznej i rozbudowana struktura uderza zwłaszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma chłopak rację; szczerość to podstawa sztuki; gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gucio napisał:
do Olo- bogactwo linii melodycznej i rozbudowana struktura uderza zwłaszcza
Zapewne mało kogo interesuje co uderza gucia. Lasio Campanija to równy gość i nic tego nie zmieni, nawet szczekanie co niektórych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...