Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lech Sprawka kandydatem PiS na prezydenta Lublina

Utworzony przez abc, 20 września 2010 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Sprawka to nauczyciel i może lepiej niech zostanie w tej branży, a niech się nie pcha do ratusza, o którym zupełnie nic nie wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na zmiany. Dla dobra Lublina i jego mieszkańców.Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co Jarkacz mu zrobi, jak przerżnie te wybory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę dużo wytrwałości i optymizmu, jak również samozaparcia. Jest nadzieja na dobrego prezydenta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarkacz po przegranych wyborach zrobi mu kensim, kensim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w PiSowskim Lublinie gdzie wybory wygrał JarKacz po tej decyzji władz lokalnych PiS - Krzysztof Żuk z POliGłupem juz moga spokojnie zacząć chłodzić szampana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Lech wygra. Porządny facet- mimo, że jak niektórzy twierdzą z niedobrej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie wąsy panie nauczycielu? Strach przed Wojciechowskim, by nie dać się z nim pomylić mniej bystremu wyborcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno obiecał kaczorowi że jak wygra wybory to wniesie wielki pomnik Lecha, na placu Litewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hi!Hi!Hi! Jak to ładnie brzmi- ma akceptację naczelnego pisiorka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet nie ma j.. Znam go. A sama przynależność do PiS to za mało dla Lublina. Mysle, ze to bedzie kolejna porazka. Taki nasz smutny los...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że Platforma już aktywna na forum,czyżby ktoś się obawiał że Sprawka może zagrozić w najbliższych wyborach?:-)To jest żenujące.Widać jak niektórzy ciągną do władzy.A gdzie tu zgoda, która miała budować. Myślę, że mieszkańcy dokonają dobrego wyboru i prezydentem zostanie Lech Sprawka - to jedyna słuszna decyzja. Bo jeśli dadzą się nabrać na kolejne obietnice PO, to Lublin nadal nie ruszy z miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie S prawka dzis Poznan miasto 550 tys oddal stadion na 46 tys pojemnosci[kibicow ] czy za pana kadecji bedzie stadion budowany w przedziale 25-30 tys pojemnosci miasto z dzielnica Swidnik 400 tys .Dla przypomnienia podam Bialystok 290 tys stadion okolo 23 tys pojemnosci[krzeselek]zabrze 204 tyas mieszkancow stadion 20 tysieczny .Bielsko Biala 150 tys stadion 15 tys ,Czestochowa 240 tys stadion 19.1tys pojemnosci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Mam nadzieję, że Lech wygra. Porządny facet- mimo, że jak niektórzy twierdzą z niedobrej partii.
"Mam nadzieję, że Lech wygra. Porządny facet- mimo, że jak niektórzy twierdzą z niedobrej partii." Szanowny Panie, Wasilewski to też "porządny facet". Zeby być dobrym Prezydentem Lublina, bycie porzadnym to za mało. Trzeba byc menadzerem. Pozdrowienia. ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miasto z dzielnicą Świdnik?". Co to ma być? Kto to napisał?? Od kiedy Świdnik, miasto powiatowe o uznanej międzynarodowej renomie jest dzielnicą Lublina?? A może tak Lublin zostanie zachodnią prowincją Świdnika? Panu Lechowi Sprawce życzę powodzenia, aby Prawo i Sprawiedliwość, Moralność, Porządek i Demokracja Prawdy zwyciężyły choć w jednej większej aglomeracji. Alleluja i do przodu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie porządny kandydat na prezydenta. 21 listopada może pan liczyć na mój głos i wierzę, że będzie wygrana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak mamy wreszcie kogos na kogo warto glosowac, mamy kandydata ktory obieca i dotrzyma slowa (udowodnił to przez lata swojej działalności) a tu jakies marionetki probuja go oczernic. Ale okej, ja to rozumiem. Jak sie dostaje 1000zł/miesiac za wypisywanie spamu to okej, ale gdzie wasza godnosc? =="
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla decyzji Zarządu PIS, w końcu może byc prezydent z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk - szef kampanii, Sprawka - prezydent. Sukces gwarantowany. i dobrze, PiS jedyną szansą dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Sprawka to przede wszystkim kandydat kompromisowy. Startował z listy PiS, ale wcześniej pełnił szereg funkcji w rządzie J. Buzka, więc mimo faktu - nazwijmy to - "gotowania" się sceny politycznej i szeroko komentowanych turbulencji na szczeblu centralnym z pewnością będzie w stanie właśnie w drodze merytorycznych polemik z różnymi środowiskami coś dla Lublina dobrego zdziałać. To dobry kandydat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...