Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chcecie przykładu, to macie, na kampusie SGGW na Ursynowie w Warszawie można na legalu pić piwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo krzykacze... dopięliście swego? Co za ludzie, nie mogli znieść, ze studenci UMCS mogliby wypić na spokojnie piwo- więc zabrać im ten przywilej (de facto jeszcze nie nadany ale jak wynikało z poprzedniego artykułu nic nie stało na przeszkodzie by go wdrożyć). A teraz poszedł jazgot- głównie samych studentów- i pewnie pomysł wyląduje w śmietniku. Ot nasze polskie piekiełko "ja mogę mieć źle- byle inni nie mieli lepiej ode mnie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a poźniej urzad miasta da kase na program antyalkoholowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no spoko student święta sprawa może pić na legalu...w imię czego?nie rozumiem bo jest studentem?prawo dla wszytkich równe-dlaczego ja nie moge po całym tygodniu pracy na 3 zmiany (a też byłam studentką)wypić piwa na litewskim albo iść z piwem po mieście.chore i co jeszcze dla was...i tak na weekend na wiochę jedziecie z tymi walizami w mpk ....to tam pod remizą pić!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...