Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarki oskarżone o błąd w sztuce niewinne. Sąd: Pacjent i tak by umarł

Utworzony przez j.b.ć rządzące ś.w.i.n.i.e, 17 grudnia 2014 r. o 22:38 Powrót do artykułu
Tak to jest jak lekarze muszą do minimum ograniczać skierowania na jakiekolwiek badania bo im wtedy NFZ "obcina" kasę. To jest sk...syństwo żeby życie Polaków przeliczać na pieniądze w ich własnym (?) kraju... Ile dzieci umiera bo nie ma na ich leczenie? Ile osób jest pozbawianych szans na właściwe leczenie ze względu na kasę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach wszscy spotykaja się  na grilu,Tak mi od lat mówi znany mi policjant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idac tym tropem, można uniewinnić nawet położnika - w końcu dziecko żyłoby pewnie 80lat i nie rokowało by przeżycia 200 lat np.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że temu odzizłowi w ogóle ktoś powinien się bliżej przyjrzeć. Standardy opieki medycznej i pielęgniarskiej są na poziomie takim jak cały wygląd tego oddziału - tzn. w opłakanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST JAKAŚ PARANOJA, PANIE PROKURATORZE - APELACJA DO WYGRANIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarłby, czy nie - jedno jest pewne. Guz w takim stanie zaawansowania, a szpital nic nie wykrył. To pokazuje jak oni leczą. Czy ten guz musiałby wyjść z głowy aby ktoś coś obczaił, że to guz jednak może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ozimek niech Pan powie wszystkim chorym na glejaka, że nie mają po co się leczyć bo i tak skazani są na śmierć, to na pewno ich podbuduje. Nawiązując do całej sprawy nasuwa się pytanie po co lekarze i profesorzy każą badać się profilaktycznie skoro i tak wczesne wykrycie choroby według sądu nic nie da...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...