Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo dla pani sędziny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sędzina to co najwyżej żona sędziego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie znowu był naćpa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że chodzi o Sebastiana W. a nie N.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu chlopak byl zdenerwowany.i nie wiedzial co mowic z taka publika ,odgrzewany kotlet....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu chlopak byl zdenerwowany.i nie wiedzial co mowic z taka publika ,odgrzewany kotlet....
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Taki stary doświadczony wyżeracz kryminalny się zdenerwował:
Wcześniej lekarz dwa razy tracił prawo jazdy: za prowadzenie po pijanemu i przekroczenie limitu punktów karnych. Stawał przed sądem za kradzież leków z karetki pogotowia
  A mówiąc poważnie: jeśli nie jest chory psychicznie - to jest po prostu zwykłym wyrzutkiem społecznym, marginesem! Takim indywiduom porządni ludzie - gardząc czymś takim - nie podają ręki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze to chu...je
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie się leczyć, chyba u zielarski skoro tak piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze to nie ch... tylko pomagaja ludziom i to bie tez pomoga ..wiedzac o tym nie jestes w stanie co sie stalo i sie nie wypowiadaj bo zrywasz z najwazniejszym ludzkimi prawami i bedac czlowiekiem a nie jestes wnioskuje nie obarczaj wina goscia bo sam mam kolege co wypluwa flaki zeby zarobic na kredyt i jest pezpartyjny i pomaga ludziom ...wiec zapraszam na kase do Biedronki i zobaczysz jak tam ciezko a nie 3 x 24 h pod rzad pracy i trzewe myslenie ...gdzie tu nartkotyki ..przemysl ..a a najlepiej idz spac i przespij sie z tematem !!!! Gregor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie się leczyć, chyba u zielarski skoro tak piszesz
Mam 28 lat cały czas mi stoi i furga, mogę nim krawężniki i kamienie łupać, to nie zasługa lekarzy i nie są mi do niczego potrzebni.  hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie się leczyć, chyba u zielarski skoro tak piszesz
Tylko pawulonem umieją leczyć, bandyci i nieuki francowate,tyle ludzi zginęło,odpowiedzialności żadnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie się leczyć, chyba u zielarski skoro tak piszesz
Wyleczą cię !!!  ale z pieniędzy,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,że ten dr nie jest wyjątkiem.Nie dziwmy się,ze w pogotowiu w szpitalu nie otrzymujemy pomocy skoro lekarze sami jej potrzebują.Problemem jest to,że jest takie przyzwolenie w zakładach pracy na patologie.Przecież o tym lekarzu wszyscy wiedzieli,że na dyżurach tylko śpi,że nie ma z nim kontaktu.Potrzebny był wypadek.W tej placówce to niestety nie wyjątek.Osoby z pracy prosto na leczenie psychiatryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto go spotkal ze spi ,, moze zdarzylo mu sie przysnac ale nie sluzbie po wykonaniu swoich czynnosci...to na pewno pisza koledzy ze sie dorobil dwoim chronnicznym,zmeczeniem jak masz dyzur za dyzurem i o kazdej porze musisz byc wypoczety i ismiechniety, jak nie wiesz to sie nie wtypowiasaj ,nie widn kim jestes bo ludziom narobidxcfDo szybkiego zobaczenio ! JM ASM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile szukaja sensacji. ,,czepcie sie Policjantow,zlodzieji ...koledzy z polibudy i koledzy tego czlowieka!!!!! Lelarz Spsk1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile szukaja sensacji. ,,czepcie sie Policjantow,zlodzieji ...koledzy z polibudy i koledzy tego czlowieka!!!!! Lelarz Spsk1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko pawulonem umieją leczyć, bandyci i nieuki francowate,tyle ludzi zginęło,odpowiedzialności żadnej.
Gdzie zginęło ,chyba jak ich policjanci najechali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto go spotkal ze spi ,, moze zdarzylo mu sie przysnac ale nie sluzbie po wykonaniu swoich czynnosci...to na pewno pisza koledzy ze sie dorobil dwoim chronnicznym,zmeczeniem jak masz dyzur za dyzurem i o kazdej porze musisz byc wypoczety i ismiechniety, jak nie wiesz to sie nie wtypowiasaj ,nie widn kim jestes bo ludziom narobidxcfDo szybkiego zobaczenio ! JM ASM
Popieram Gromita,to autorzy artykułów nie mają już na kwiatki na Wszystkich świetych ,że za judaszowe srebrniki sprzedają życie porządnego człowieka.Niech ten co pluje tak na Sebastiana N.posłucha jak pieknie pomagali ludziom dziennikarze ,którzy zgineli pod gruzami budynku,jak o nich mówia z szacunkiem a pismak co niszczy człowieka ,(który obdrapał auta) bierze za swoje wierszówki duże pieniądze i uprawia dziennikarstwo fałszu i nienawiści.Zresztą co tu mówić,przejrzyjcie artykuły,toż to kronika policyjna a zero treści dziennikarza.Gratulujemy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...