Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarz rodzinny dla chwilowo nieubezpieczonych. Nowe przepisy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2017 r. o 15:55 Powrót do artykułu
a konstytucję nawet PO i KOD mają ... a wg konstytucji każdy obywatel...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tym kraju popiera się osoby które nie chcą pracować dla tego kraju a mają taki sam dostęp do wszystkich świadczeń jak rodacy którzy od świtu do nocy pracują? Czemu my musimy płacić za za wzrost poparcia dla partii by słupki sandazowe  wzrastały. Przypomina mi to czasy głębokiej komuny gdzie składki zarzucalo się do jednego wora by wszyscy byli rowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to oszukańcy - pomineli /min. zdrowia/ słowo czasowo i ogłosili że osoby nie ubezpieczone od 1.01.2017 będą bezpłatnie korzystać z podst. opieki zdrowotnej. Podobnie jak z darmowych leków dla seniora za które placiłam miesięcznie ok 150zł , a teraz dostaję 1 lek z listy w cenie dotychczasowej 7 zł. Kłamcy jakich chyba świat nie widział a ja na pewno od blisko 80 lat. żal, że tak grzechu się nie boją ipójdą do piekła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...