Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze na zbiór truskawek w Holandii? Ogłoszenie o pracy na stronie uniwersytetu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2017 r. o 17:28 Powrót do artykułu
Zarobek na truskawkach pewnie trochę lepszy niż młodego lekarza w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20,8 to jest ubezpieczenie a nie mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie patrząc na jakość konowałów... to może rzeczywiście lepiej niech zbierają truskawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne jest to ze już nie tylko na tzw. Zachodzie, Czechach, Słowacji ale nawet w Rumunii lekarze więcej zarabiają niż w Polsce. Nie jestem obecnym ani przyszłym lekarzem ale dla prestiżu mojego kraju to tragedia. Stajemy się dziadami Europy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tylko wtrącając, młodym lekarzom umiejetnośc przerywania kwiatów i owóców truskawek raczej specjalnie sie nie przyda, za to gdyby umieli skutecznie i tanio przerywać ciążę, to już coś bo może się okazać, że będzie to umiejętność bardzo ceniona, już niebawem, kiedy sejm wymysli kolejną zaostrzoną ustawę przeciwaborcyjną. Nie tak dawno babki umiały spędzać ciąże ziołami, drutem, knutem i podobnymi metodami, teraz są już chyba nieco bardziej subtelne rozwiązania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Smutne jest to ze już nie tylko na tzw. Zachodzie, Czechach, Słowacji ale nawet w Rumunii lekarze więcej zarabiają niż w Polsce. Nie jestem obecnym ani przyszłym lekarzem ale dla prestiżu mojego kraju to tragedia. Stajemy się dziadami Europy
to nie tylko lekarze, inni pracownicy też gówno zarabiają, chyba, że się pracuje przy korycie to nawet 90 tys. miesięcznie sie zarabi,  albo napieprzy dzieci wtedy za darmo dadzą 500+ od zrobienia jednego bachora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest oferta dla studentów, a nie lekarzy. Co za manipulacyjny tytuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mając dosyć regularnie do czynienia ze służbą... wróć... "łaską" zdrowia jestem zdania, że 91% z nich powinna CO NAJWYŻEJ przy zbiorach robić... Najlepiej buraka bo to jakoś bardziej pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dobry pomysł, bo zarobki większe niż lekarskie - np. Klinika Chorób Wewnętrznych SPSK Nr 1 w Lublinie. Uczcie się przy okazji języków, aby potem wyjechać tam do pracy w zawodzie. W Polsce zmarnujecie sobie życie i stracicie zdrowie pracując na 2 etaty i biorąc kilka dyżurów w miesiącu. Tam pracując w zawodzie będziecie mieli czas dla rodziny przyjaciół, stać was będzie na dom i normalne życie. Coś za coś, ale z pewnością warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż w tym złego? To jest oferta dla studentów, którzy mogą, a nawet powinni popracować fizycznie w czasie wakacji. Gdy byłem studentem, regularnie zbierałem truskawki w Wielkiej Brytanii i korona mi z głowy nie spadła. Wręcz przeciwnie, nauczyłem się języka, szacunku do pracy i umiejętności pracy w międzynarodowym zespole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czegoś lekarz ten musi żyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy biedni ci nasi lekarze że cho cho, nie ma pracy dla nich puste korytarze brak pacjentów wszystko zabierają prywatne firmy. Siedzą na tym NFZ-ecie i biedują biduleńki. Pozdrawiam sprzątaczka za 1450 netto + sprzęt do sprzątania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tylko urząd skarbowy weźmie się za nich to dopiero będzie afera skąd takie fury i majątki sprzątaczki ekipy do koszenia trawnikow itd itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy autor ma problemy z rozumieniem? Przecież student to nie jest lekarz, nie róbcie ludziom wody z mózgów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam Panią sprzątaczkę, która za 1500 niecałe pilnuje kogo? czego? MOPA i wiadra z wodą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie słyszałam, żeby jakaś sprzątaczka podejmowała jakąś decyzję dotyczącą życia drugiej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo jedyny, który może coś przeczytał :) Brawo :) Tak, młody lekarz w szpitalu ma 2100 zł na rekę. I ma tak bardzo długo ponieważ jest to pensja rezydenta, czyli osoby, która jest w trakcie specjalizacji. Jak wiadomo specjalizacja tra 3-7 lat. W tym czasie NIE MA KIEDY DOROBIĆ, bo musi wyrobić godziny specjaliacyjne. Nie dostanie też kredytu, bo zarabia 2100 zł. Życzę wszystkich komentującym zdrowia, bo dopóki nie umrą, nie zmieni się myślenie społeczeństwa. Sama nie chcę, żeby mnie diagnozował lekarz po 48h pracy nawet z kilkoma specjalizacjami. Niestety NIE MA TO pracować w naszych lubelskich POZ'tach, malo który lekarz chce współpracować na SOR'ach z wiecznie rządającymi, wszystko należącymi się pacjentami, bo ONI PŁACĄ TO I WYMAGAJĄ. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te pieniądze to nie chciałbym odpowiadać za czyjeś życie. Smiech na sali. Potem nie ma co się dziwić, że po dwóch dobach w pracy lekarz umiera albo popełnia błędy. Ja po tylu nie widze na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończył Pan/Pani studia medyczne? Pracuje Pan/Pani w zawodzie lekarza, pielęgniarki, ratownika? To proszę o trochę kultury, a nie, że się należy :) Jedyne co dobre w tym wpisie, to to, że nikt nie jest służbą. Nikt nie jest siostrą-zostało to z czasów, kiedy chorymi opiekowały się siostry zakonne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Lekarze'... :D Pewnie już ze 'stażem'... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...