Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze straszą, że zamkną przychodnie. 231 w Lubelskiem

Utworzony przez pacjĘt, 15 grudnia 2014 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Jak dla mnie mogą zamykać. I tak, kiedy już muszę skorzystać z ich pomocy, nie mając wyjścia muszę umówić się na prywatną wizytę. Czekając na wizytę w przychodni można umrzeć, albo - bardziej optymistycznie - wyzdrowieć... PS. A może tak jkasy fiskalne w prywatnych gabinetach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Czy w związku z powyższym mogę od 1 stycznia przestać płacić składkę zdrowotną? 2. Kto - personalnie - poniesie odpowiedzialność za ewentualną smierć pacjentów? 3. Kiedy urząd skarbowy skontroluje prywatne gabinety lekarskie i lekarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie - czy lekarze z Publicznego ZOZu mogą brać pieniądze za wizyty domowe? Pierwsza kwestia dotyczy wizyt w godzinach pracy, a druga poza czasem funkcjonowania ośrodka zdrowia. Czy wtedy im wolno odbywać wizyty domowe i brać pieniądze. Pytam bo u mnie we wsi biorą, a ludzie przyzwyczaili się, że to normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zamykają i tak nic nie potrafią oprócz brania kasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam, ze wizyta u lekarza rodzinnego, znając standarty potrwa nie 20 lecz 40 i wiecej minut !!! Zakładam, że kazdy lekarz rodzinny każemu pacjentowi w ramach " prewencji " bedzie zakładał karte onkologoczna ??? Jestem pewien, że tak będzie w Famil -  Med na Tymiankowej....(takich mamy lekarzy).....????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zamykają i tak nic nie potrafią oprócz brania kasy...
Nie zamkną,nie tak prędko zrezygnują z łatwego grosza,z łapówek,kopert,świniaków i kiełbasy wiejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie sie co wy piszecie. Przecież w waszym interesie jest zeby oni podpisali te kontrakty. Inaczej bedą przyjmowac tylko prywatnie. Mojej babci np na to nie stać ale ja jej zapłace. Co mają inni powiedziec? Obowiązkiem NFZ jest zapewnić opieke!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze rodzinni pdostaja pieniadze od "łebka". Nie ważne czy kogoś leczą czy nie, ale każda zapisana  do przychodni osoba to kasa. Może i lepiej byłoby, żeby dostawali pieniadze tylko za przyjetych pacjetów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paacjenci macie prawo leczyć si e u dr.Googla. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że czas najwyższy dać spokój tym lekarzom co chcą strajkować ! Chcą niech strajkują ich wybór ! We łbach im się przewraca z tej kasy jaką mają ! 40-50 tys. co miesiąc i jeszcze źle ! Do diabła z tym bełkotem. Najważniejsze zabrać kasę i ryj im opadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnić lekarzy np z Ukrainy ! Są również specjalistami i będą chętnie pracować za 1/2 pensji maszych lekarzy z bożej łaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podam tylko przykład i niech posłuży za komentarz. Lekarz rodzinny - NZOZ w miejscowości gminnej - lubelskie (radny gminy -  informacje na podstawie oświadczenia majątkowego) Przychód - 709 827 zł.  dochód - 383 911 zł. (roczny), co daje miesięcznie 31 992 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tym byście się zajęli: Biłgoraj . com . pl Pijana lekarka śmiertelnie potrąciła pieszego   Jakoś większość mediów milczy o tym.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze jeczeli ,że za mało i tak im zostało,rodzinni to najgłupsze pomiotło z lekarzy,a forsy dostają jak królowie egipscy ,gdzie tu sens ,a zamykajcie i tak na niczym oprócz kasy sie nie znacie mali kombinatorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne klauzula sumienia nie pozwala im pracować poniżej 50 tys. zł miesięcznie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast do lekarza wole się wybrać na wycieczkę do agroturystyki w Lubelskim. Po drodze jest masa prywatnych lekarzy, więc mam wakacje  oraz wizytę lekarska.
Ostatnio edytowany 30 czerwca 2015 r. o 09:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę w domu posiedzieć z nogami do góry wywalonymi, z paczką chipsów i  pilotem w ręku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam kiedyś. Agroturystyka w Lubelskim może solidnie rozleniwić :)
Ostatnio edytowany 13 sierpnia 2015 r. o 09:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...