Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Licealistka nie miała pieniędzy. Chcieli z niej zrobić prostytutkę. Odpowiedzą przed sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2016 r. o 18:40 Powrót do artykułu
W styczniu ubiegłego roku Mirosław G. poznał dziewczynę. W lutym tego roku policja zniweczyła plany przestępców. Cóż, przykra sytuacja. Teraz jako rodzina wielodzietna mają pewnie spore wsparcie ale czasu nikt nie cofnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tylko tyle. Jakby nie była ładna by jej nie proponowlai. Pozatym to chyba nie ma łatwiejszego zarobku dla dziewczyny i to jeszcze takiej kasy, że głowa mała :P Przez rok przestepcy się na nią patrzyli?? Ludzie błagam, ale ja mam wrażenie, że w Prokutarze to sami dioci pracują, a tym bardziej na policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna , to usprawiedliwienie ? i  uważasz się za inteligentniejszego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uważam się za inteligentniejszego tylko mysle racjonalnie. Pozatym trochę dystansu i puczucia chumoru. Nie ona pierwsza i nie ostatnia licealistka, która suzka pieniedzy w taki sposób tyle, że jego złąpali bop widocznie ciota i tyle. Pozatym gdzie rodzice to co jak biedna to ma sie sponiewierać, gdyby rodzice byli rodzicami i zalezało im an dziecku nie dopóściliby do tego, żeby nawet dała sie namówić na takie cos, kwestia wychowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostytucję należy zalegalizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co w tym złego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze tej licealistce przyjemnośc daje rozkłądanie nóg, a że jeszcze niezłą kase zarobi to ja nie rozumiem w czym problem przeciez za leb nie trzymali i niemowili kurw się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z którego liceum ta licealistka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. Jak facet z zawodu jest fryzjerem to jak dla mnie na 80% kochający inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ją jakoś ukarają że sie SAMA NA TO ZGODZIŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaję mi się, że ta historia z chwilówkami jest troszkę naciągana. większość firm, jak sprawdzałam w rankingach pożyczek na ***s://loando.pl/ oferuje szybkie pożyczki od 21 lat. oczywiście to nie zmienia faktu, że tacy brutale wykorzystują złą sytuacje młodych kobiet. szkoda, że nie skierowała się o pomoc do nauczycielki w szkolę. pracuje w gimnazjum i widać po dzieciakach kto ma problem, jednak nadal niestety nie potrafią się otworzyć na pomoc ze strony nauczyciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani nauczycielko jestem ciekaw czy jakbyłaś taka młoda i miałaś poważne problemys woje czy rodzinne to się spowiadałas z chęcią przed nauczycielami?? Łatwo gadac bo sie jest pedagogiem, a gorzej zrobić. Ja podejrzewam, że tu jest gdzie indziej pies pogrzebany. Zbajerował, zabujała sie w nim, moze zakochała, a jak zakochała to nawet i starsza z miłosci chętna na wszystko, no moze starsza troche przezyla to odrobine mysli, ale jak facet przystojny i sie podoba to i 25 latka da sie zbajerowac na wszystko przez seks i mile słówka. Ciezko poznac taką co nie mysli kroczem, żeby udowodnic w ten sposób, że kocha lub jej zalezy na facecie i to jest powazny problem. Zamiast pomagać biednym uczcie i wychowujcie w gimnazjum, ze nie sztuką dac sie pieprzyć tylko sztuka jest odmówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nasz tępy naród uwierzy we wszystko co napiszą w gazecie!! Przykre ze niszczą ludziom życie zamiast zająć sie prawdziwymi przestępcami a nie wymyślają głupoty!! Cała historia jest bzdurna i nie prawdziwa!! Tyle w temacie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...