Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na Lubelszczyźnie nie ma zbyt wielu miejsc, które przyciągałyby turystów spoza województwa. Trzeba się z tym pogodzić. A robienie ze wsi lubelskiej atrakcji turystycznej na skalę międzynarodową to jakiś chory wymysł gumofilcowych z PSL. Polskiej wsi i to ładniejszej jest sporo w innych województwach. Nasza, może stanowić jedynie ofertę dla lokalnych mieszczuchów. Owszem, jak się zastanowić to mamy ładne rejony województwa ale nigdy nie będą to takie atrakcje jak chociażby Góry Świętokrzyskie czy Mazury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jako mistrz w cenzurze,to przyciąga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turystyczna atrakcja Lublina - Zamek Lubelski, wczoraj 9 maja godz. 14:00. Droga prowadząca do zamku, ta na tym wale - cała pokryta szkłem z potłuczonych butelek po piwie, kupa śmieci. Jacyś robotnicy z jakiejś dziwnej firmy coś próbują robić z balustradami. Szok, niedowierzanie, komentarze turystów i dzieci z wycieczek. Może i była impreza studentów, ale do 14tej chyba można było posprzątać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok normalnie Po więcej zapraszam na adres http://www.strefakulturalnejjazdy.pl/ ===> StrefaKulturalnejJazdy.pl <=== Blog o kulturze polskich kierowców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak włodarze zamierzają inwestować w kulinaria...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uchowaj Boże żeby ci turyści autobusami zechcieli do Lublina przyjechać, wjazd na dworzec PKS od str. ul. Ruskiej jest tak strasznie dziurawy, że każdy autobus musi balansować międzi wertepami, jak to widzę to po prostu jest mi tak strasznie wstyd, że uciekam, dlaczego Ratusz tego nie widzi pytam się DLACZEGO ???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jula napisał:
uchowaj Boże żeby ci turyści autobusami zechcieli do Lublina przyjechać, wjazd na dworzec PKS od str. ul. Ruskiej jest tak strasznie dziurawy, że każdy autobus musi balansować międzi wertepami, jak to widzę to po prostu jest mi tak strasznie wstyd, że uciekam, dlaczego Ratusz tego nie widzi pytam się DLACZEGO ???!!!
Ratusz tego nie widzi,bo w ratuszu jest bardzo podobnie i ciężko im jest zauważyć różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
herman majer napisał:
Na Lubelszczyźnie nie ma zbyt wielu miejsc, które przyciągałyby turystów spoza województwa. Trzeba się z tym pogodzić. A robienie ze wsi lubelskiej atrakcji turystycznej na skalę międzynarodową to jakiś chory wymysł gumofilcowych z PSL. Polskiej wsi i to ładniejszej jest sporo w innych województwach. Nasza, może stanowić jedynie ofertę dla lokalnych mieszczuchów. Owszem, jak się zastanowić to mamy ładne rejony województwa ale nigdy nie będą to takie atrakcje jak chociażby Góry Świętokrzyskie czy Mazury.
A cóż to za atrakcja Góry Świętokrzyskie? Raz można się wybrać i tyle. Mazury to i owszem. Ale na Lubelszczyźnie mamy namiastkę Mazur. Jest malutkie, ale piękne Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Są piękne wąwozy koło Kazimierza Dolnego. Jest co pokazywać ludziom, których tutaj nigdy nie było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie przyjeżdża co roku kilku znajomych z różnych części Polski, którzy na wschodzie najczęściej nigdy jeszcze nie byli. Pokazuję im najczęściej okolice Buga w powiecie bialskim, fory Twierdzy Brzeskiej koło Terespola, Poleski Park Narodowy, Roztocze, pojezierze włodawsko-łęczyńskie, Kazimierz Dolny, Lublin, Sobibór, Bełżec. I powiem jedno, każdy jest z nich zachwycony widokami. Mamy naprawdę piękną naturę, miasta, tylko do końca sobie nie zdajemy tego sprawy. Ja sam mimo, że jestem mieszkańcem województwa cały czas odkrywam nowe miejsca. Nie mamy morza i gór, ale lubelskie ma bardzo duży potencjał turystyczny - i ja to zauważam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast "inwestować" w plakaty, spoty reklamowe i bilbordy - lepiej naprawdę zainwestować żeby się potem nie wstydzić jak ktoś przyjedzie - np dziurawych dróg, pomazanych ścian, brudnych ulic i huliganów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie niby te drogi rowerowe i spływy kajakowe ???? jedna droga rowerowa wzdłuż rzeki w lublinie i to na dodatek wąska. a spływy to niby gdzie - tą śmierdzącą niby rzeką? pomosty niby są już ale jeszcze ani jednego kajaka nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a gdzie niby te drogi rowerowe i spływy kajakowe ???? jedna droga rowerowa wzdłuż rzeki w lublinie i to na dodatek wąska. a spływy to niby gdzie - tą śmierdzącą niby rzeką? pomosty niby są już ale jeszcze ani jednego kajaka nie widziałem.
Bardzo przyjemne i niedrogie spływy kajakowe w Zwierzyńcu .Rzeka płytka, bezpieczna. Zaplecze hotelowe i gastronomiczne całkiem przyzwoite.Do Zwierzyńca z Lublina w wakacje kursuje szynobus. Można przewozić rowery.Wspaniałe powietrze w Suścu,pouczające muzeum w Bełżcu.Lublin musi zacząc od bezpieczeństwa na ulicach i estetyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Chełmianina N: już i tak wystarczająco długo spamujesz tym samym tekstem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Do Chełmianina N: już i tak wystarczająco długo spamujesz tym samym tekstem.
Bo innego nie ma i nie będzie,mądrzy się wypisali i o prawdę zadbali.Teren Lubliniakom wskazali,a Ci co Lubelszczyzną szemrają odchylenia mają.Parę lat piszę,większa część zrozumiała,a ta, co przy urojeniach pozostała,to tępaki inaczej maniaki,których trzeba leczyć!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...