Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liczenie ptaków: Coraz mniej wróbli

Utworzony przez vlad_de_sade, 28 lutego 2011 r. o 20:10 Powrót do artykułu
a na zdjęciu szanowny redaktor wstawił mazurka polecam się dokształcić: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wr%C3%B3bel_mazurek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodza wróble ? jak mniej to lepiej! To szkodniki,...!! A może po prostu równowaga biologiczna powoduje to aby było ich mniej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróble nie wyginą. Moje wróble zjadają każdego dnia 2litry pszenicy i to już drugi rok. Zadomowily się na stale. Na mojej posesji jest bardzo dużo drzew i krzewów. Nie wyobrażam sobie życia bez ptaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
A co mnie obchodza wróble ? jak mniej to lepiej! To szkodniki,...!! A może po prostu równowaga biologiczna powoduje to aby było ich mniej!!!!
Bardzo chcialbym, zebys w ramach rownowagi biologicznej szybko umarl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czubach wycinka nie kończy się na krzewach, ogołocili tak drzewa, że wyglądają jak szubienice. Drzewa nie maja prawie w ogóle gałęzi, same kikuty. To co się dziwić ze ptaków nie ma. Teraz stawiamy na beton, tylko na beton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sroki tak się rozmnożyły,że latają całymi stadami.To one są sprawcami wyginania wróbli,po prostu wybierają wróblom jaja z gniazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Komasa! Pewnie dała ci powąchać,skoro taki jesteś zauroczony tą babą.Przecież ona nic,dosłownie NIC!!! Nie zrobiła dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winne są sroki,przed moim oknem nie udało się upilnować gniazda pięknie śpiewających kosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu obok jest mazurek a nie wróbel!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...